MUDr. Filip Černoch

MUDr. Filip Černoch

(32 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Vídeňská 297/99, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Filip Černoch
MUDr. Filip Černoch
(32 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Prim. MUDr. Filip Černoch svůj doktorský titul získal na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Po promocích v roce 1998 nastoupil na chirurgické oddělení do Nemocnice Jihlava, kde zůstal do roku 2002 a úspěšně složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie. Pak jeho kroky vedly na Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie do Fakultní nemocnice v Brně. Zde v roce 2007 získal další atestaci, tentokrát v oboru plastické chirurgie. Od roku 2011 je lékař primářem oddělení plastické chirurgie na zmiňované Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie FN v Brně.

Dnes se Prim. MUDr. Filip Černoch specializuje na plastickou a estetickou chirurgii. Dále vyučuje a přednáší plastickou chirurgii studentům postgraduálního a pregraduálního studia na Masarykově univerzitě v Brně. Je držitelem několika certifikátů pro práci s laserem v medicíně a aplikaci výplňových materiálů.

Je také držitelem licence České lékařské komory pro výkon funkce primáře a vedoucího lékaře v oblasti plastické chirurgie. Během svého působení získal specializovanou způsobilost ve všeobecné a plastické chirurgii.

Z hlediska estetické chirurgie blíže spolupracuje s Klinikou plastické a estetické chirurgie CBP.

Klinika plastické a estetické chirurgie CBP se nachází na dvou pracovištích, v Brně na ulici Vídeňská 297/99 a v Jihlavě na ulici Havlíčkova 34a. Nabízí široké spektrum služeb zejména z oblasti plastické a estetické chirurgie. Oddělení plastické chirurgie se specializuje především na operaci horních, dolních víček, otoplastiku (operace uší), septoplastiku (operace nosní přepážky), abdominoplastiku (operace břicha), zvětšení i zmenšení prsou, modelaci prsou, operaci prsou u mužů nebo operaci vpáčených bradavek. Dále na odstranění znamének, fibronů, výrůstků, liposukci a labioplastiku (operace intimních partiích).

Z oblasti estetické medicíny se klinika věnuje zvětšení rtů, faceliftingu, mezonitím (omlazení obličeje), chemickému peelingu a vyhlazení vrásek, ale i mnohému dalšímu. Klinika také nově nabízí program na hubnutí NUTRI FOOD PLAN.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Recenze (32)

4.9
32 Recenzí · 100 % doporučuje

❗❗❗ bůh plastické chirurgie ❗❗ Už 2x mi nejmenovaná doktorka pokazila operaci,hojení trvalo dlouho a vše strašně bolelo. Potřetí jsem si našla pana doktora Filipa a mohu říct že dokonalost. Naprosto jiná péče a průběh, hojení je rychlejší a méně b...Číst dál

Jsem ráda, že jsem si tuto kliniku vybrala. Příjemný a ochotný personál a lidský pan doktor Černoch :-)

Dne 12.8. jsem u mudr. Filipa Černocha a jeho skvělého týmu absolvovala zákrok zmenšení prsou z 85DD na 85C. Operace trvala pouze 1,15hod., hodinu JIB a zpět na pokoj. Ten samý den jsem byla naprosto soběstačná. Třetí den po operaci jsem jela domů. P...Číst dál

Liposukce

Minulý týden jsem podstoupila liposukci břicha a boků. Paní doktorka Hokýnková i sestřička byly úžasné. Doktorka mi vše vysvětlila, popsala. Už teď se těším na další liposukci stehen a kolen. Mohu tuto kliniku jen doporučit.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (14)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (14)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.