MUDr. Filip Černoch

MUDr. Filip Černoch

(32 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Vídeňská 297/99, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Filip Černoch
MUDr. Filip Černoch
(32 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 5866 návštěv profilu

Prim. MUDr. Filip Černoch svůj doktorský titul získal na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Po promocích v roce 1998 nastoupil na chirurgické oddělení do Nemocnice Jihlava, kde zůstal do roku 2002 a úspěšně složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie. Pak jeho kroky vedly na Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie do Fakultní nemocnice v Brně. Zde v roce 2007 získal další atestaci, tentokrát v oboru plastické chirurgie. Od roku 2011 je lékař primářem oddělení plastické chirurgie na zmiňované Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie FN v Brně.

Dnes se Prim. MUDr. Filip Černoch specializuje na plastickou a estetickou chirurgii. Dále vyučuje a přednáší plastickou chirurgii studentům postgraduálního a pregraduálního studia na Masarykově univerzitě v Brně. Je držitelem několika certifikátů pro práci s laserem v medicíně a aplikaci výplňových materiálů.

Je také držitelem licence České lékařské komory pro výkon funkce primáře a vedoucího lékaře v oblasti plastické chirurgie. Během svého působení získal specializovanou způsobilost ve všeobecné a plastické chirurgii.

Z hlediska estetické chirurgie blíže spolupracuje s Klinikou plastické a estetické chirurgie CBP.

Klinika plastické a estetické chirurgie CBP se nachází na dvou pracovištích, v Brně na ulici Vídeňská 297/99 a v Jihlavě na ulici Havlíčkova 34a. Nabízí široké spektrum služeb zejména z oblasti plastické a estetické chirurgie. Oddělení plastické chirurgie se specializuje především na operaci horních, dolních víček, otoplastiku (operace uší), septoplastiku (operace nosní přepážky), abdominoplastiku (operace břicha), zvětšení i zmenšení prsou, modelaci prsou, operaci prsou u mužů nebo operaci vpáčených bradavek. Dále na odstranění znamének, fibronů, výrůstků, liposukci a labioplastiku (operace intimních partiích).

Z oblasti estetické medicíny se klinika věnuje zvětšení rtů, faceliftingu, mezonitím (omlazení obličeje), chemickému peelingu a vyhlazení vrásek, ale i mnohému dalšímu. Klinika také nově nabízí program na hubnutí NUTRI FOOD PLAN.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Recenze (32)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

❗❗❗ bůh plastické chirurgie ❗❗ Už 2x mi nejmenovaná doktorka pokazila operaci,hojení trvalo dlouho a vše strašně bolelo. Potřetí jsem si našla pana doktora Filipa a mohu říct že dokonalost. Naprosto jiná péče a průběh, hojení je rychlejší a méně b...Číst dál

Jsem ráda, že jsem si tuto kliniku vybrala. Příjemný a ochotný personál a lidský pan doktor Černoch :-)

Minulý týden jsem podstoupila liposukci břicha a boků. Paní doktorka Hokýnková i sestřička byly úžasné. Doktorka mi vše vysvětlila, popsala. Už teď se těším na další liposukci stehen a kolen. Mohu tuto kliniku jen doporučit.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Filip Černoch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Spokojenost s liposukcí
Spokojená,super přístup, personál milí, profesionální. Jen mě zarazilo, že se nemůže platit kartou, přitom označené to je. Musela jsem běžet hledat bankomat.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (14)

Požádejte: MUDr. Filip Černoch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Článek (1)

Kliniky

CBP KLINIKA plastické chirurgie

CBP KLINIKA plastické chirurgie

Požádejte: MUDr. Filip Černoch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!