14

MUDr. Filip Černoch

(4.9) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Vídeňská 297/99, Brno, Jihomoravský kraj
Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Filip Černoch
(4.9) 100 % doporučuje

Recenze (32)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
❗❗❗ bůh plastické chirurgie ❗❗ Už 2x mi nejmenovaná doktorka pokazila operaci,hojení trvalo dlouho a vše strašně bolelo. Potřetí jsem si našla pana doktora Filipa a mohu říct že dokonalost. Naprosto jiná péče a průběh, hojení je rychlejší a méně bolestivé. Musím doporučit, konečně se mohu najíst bez bolesti. Děkuji za všechno Masnicová😘😘
Jsem ráda, že jsem si tuto kliniku vybrala. Příjemný a ochotný personál a lidský pan doktor Černoch :-)
Dne 12.8. jsem u mudr. Filipa Černocha a jeho skvělého týmu absolvovala zákrok zmenšení prsou z 85DD na 85C. Operace trvala pouze 1,15hod., hodinu JIB a zpět na pokoj. Ten samý den jsem byla naprosto soběstačná. Třetí den po operaci jsem jela domů. Po celou dobu mi byly k dispozici neskutečně ochotné a usměvavé sestřičky. Jsem 4 měsíce po operaci, nemám absolutně žádná omezení. Potíže se zády a šíjí vymizely okamžitě po operaci, jizvy kolem dvorce dolů jsou již téměř neviditelné, pod prsy o nich vím jen ve chvíli, kdy si je mažu a masíruji, aby neztvrdly. Nemohu být více spokojená: kombinace perfektního, velice laskavého přístupu pana doktora Černocha a jeho týmu a výsledek dokonalých prsů je jako sen. Kdykoliv jsem potřebovala konzultaci, vždy mi všichni vyšli vstříc. Jedinkrát jsem neměla dojem, že obtěžuji. Jsem panu doktorovi Černochovi a jeho týmu neskonale vděčná. Jeho zákrok zlepšil kvalitu mého života o 1000%. Pokud někdy budu zvažovat další zákrok, tak jedině k němu.
Minulý týden jsem podstoupila liposukci břicha a boků. Paní doktorka Hokýnková i sestřička byly úžasné. Doktorka mi vše vysvětlila, popsala. Už teď se těším na další liposukci stehen a kolen. Mohu tuto kliniku jen doporučit.
Požádejte: MUDr. Filip Černoch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Spokojenost s liposukcí
Liposukce
Spokojená,super přístup, personál milí, profesionální. Jen mě zarazilo, že se nemůže platit kartou, přitom označené to je. Musela jsem běžet hledat bankomat.
Výměna anatomického implantátu za odlehčený
Zvětšení prsou

Na klinice CBP u pana primáře Černocha jsem podstoupila reoperaci prsou. Dosavadní anatomy 500 ml pod žlázou mi byly vyměněny za odlehčené B-lite 665 ml pod sval. Od prvního poznání pana primáře až po...

číst dál

Obrázky (14)

Požádejte: MUDr. Filip Černoch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Článek (1)

Kliniky

  • CBP KLINIKA plastické chirurgie

    CBP KLINIKA plastické chirurgie

Požádejte: MUDr. Filip Černoch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Filip Černoch
(4.9) 32 recenze
- Ohodnotit