Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
86 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
86 recenzí
Více

Nemocnice TGM - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice TGM - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice TGM - Chirurgické oddělení

Uvítání

Chirurgické oddělení Nemocnice TGM Hodonín se specializuje na lůžkovou, ale i ambulantní chirurgickou péči. Činnost oddělení pak sestává z realizace předoperační a pooperační péče, dále také z využívání konzervativních postupů léčby a endoskopických vyšetření tlustého střeva a žaludku. Pokud bychom se zaměřili na konkrétní výkony, mohli bychom zmínit například laparoskopické operace tříselných kýl, chirurgickou léčbu zlomenin, probíhají zde také vybrané urologické operace či operace žlučníku.

Na oddělení pracuje několik atestovaných lékařů, zároveň zde však působí i lékaři, kteří se na atetaci teprve připravují. Stejně tak zde najdeme zdravotní sestry s atestací, ale i bez ní.

Chirurgické oddělení klade důraz na komplexnost poskytované péče, zároveň se zaměřuje na zkracování doby hospitalizace či časnou rehabilitaci. Usiluje o co nejkratší rekonvalescenci a soustředí se také na minimalizaci bolesti.

Lůžková část se skládá  ze 2 stanic – A a B. Každá z nich se nachází v jiném podlaží. Všechny pokoje jsou 2-4 lůžkové. Stanice A se skládá z 24 lůžek, stanice B pak z 23 lůžek. Součástí chirurgického oddělení jsou také 3 nadstandardní pokoje. Ty jsou vybaveny televizí, chladničkou či rychlovarnou konvicí. Všechny tyto pokoje jsou jednolůžkové, součástí je také vlastní sociální zařízení.

Pobyt na nadstandardním pokoji si lze rezervovat předem, případně je možné dohodnout pobyt zde až během hospitalizace – dle dostupných kapacit. Jedná se o nadstandardní službu, proto je pobyt na tomto pokoji zpoplatněn.

Naše klinika

Nemocnice TGM Hodonín má poměrně bohatou historii. Základní kámen byl položen již v roce 1946, nemocnice však byla zprovozněna až v roce 1952. V té době zde bylo k dispozici 110 lůžek na interním oddělení, dále 100 lůžek na oddělení chirurgickém, také 40 lůžek na oddělení dětském a 25 lůžek na oddělení očním. O několik měsíců později pak přibylo 62 lůžek na oddělení gynekologicko-porodnickém.

Současný název nese tato nemocnice od roku 1997. Zmínit rozhodně musíme fakt, že v roce 2006 získalo toto zařízení certifikát kvality ISO 9001 pro oddělení dopravní zdravotní služby, rehabilitace a radiodiagnostiky. O rok později pak tento certifikát obhájil u všech ostatních oddělení.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Purkyňova 11
69526 Hodonín
Česká republika

Jste Nemocnice TGM - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com