FN Ostrava - Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky

FN Ostrava - Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
17. listopadu 1790/5, Ostrava, Moravskoslezský kraj
FN Ostrava - Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky
FN Ostrava - Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky
(5 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Profil kliniky

Naše centrum se zaměřuje především na komplexní péči v rámci oboru chirurgie ruky a plastické chirurgie s výjimkou problematiky rozštěpových vad. Ve spolupráci s kožním oddělením Fakultní nemocnice Ostrava se specializujeme na operace maligních i beligních kožních nádorů, a to včetně provádění úprav po operacích a krytí poruch způsobených odběrem. Zvláštní problematikou je operativa maligního melanomu. Rovněž se zabýváme biopsií strážných (sentinelových) uzlin a operativou lymfatických uzlin. Dále se zaměřujeme také na zákroky z plasticko-chirurgické oblasti, které řeší poruchy měkkých tkání či rekonstrukce po ablacích prsou.

Pracoviště pro chirurgii ruky se specializuje na stavy rukou po úrazech, na Dupuytrainovu kontrakturu, vrozené vývojové vady, operace karpálních tunelů či revma. Rovněž řešíme poranění nervů, cév a šlach na rukou.

Oddělení plastické chirurgie se zaměřuje na úpravy boltců (otoplastika), nosu (septoplastika), také na estetické úpravy obličeje, operace břicha, na zvětšení (augmentace) i zmenšení prsou nebo formování postavy a liposukce.

Personálně centrum zajišťují 3 plně erudovaní lékaři na plný úvazek. Další dva lékaři v plném úvazku mají dokončenou chirurgickou průpravu a jsou v předatestační přípravě. Na oddělení rovněž pracují další dva zkušení plně erudovaní lékaři na částečný úvazek.

Lůžková část

K dispozici je 28 lůžek rozdělených na 8 třílůžkových a jeden dvojlůžkový pokoj. K dispozici je rovněž jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (500,-Kč /den) a jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením společným s dalším pokojem (450,- Kč /den).

Historie

1995

Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky ve FN Ostrava bylo založeno v roce 1995 primářem MUDr. Petrem Česaným, který přišel z plastické chirurgie v Třinci, kde působil od roku 1978 jako primář oddělení.

1996

Od roku 1996 je Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky vedeno primářem MUDr. Bronislavem Vřeským.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (5)

4.8
5 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace očních víček

Operace víček MUdr. Jiří Štětinský Ostrava

Od konzultace až po rehabilitaci: Skvělé!

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (6)

Tubulizace žaludku

je mi 33 let, mám 4. děti jsem po tubulizaci žaludku rok a dva měsíce, z váhy 110kg mám dole 54kg nyní váha 56kg, jím vše jen málo to znamená jídlo 5-6x denně množství jedné porce okolo cca 100g nyní váhu udržuji. potraviny vybírám tak,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (10)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.