MUDr. Zuzana Vykutilová

(4.9) 100 % doporučuje
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Brno
Cena od 14.000 Kč
Vzdělání: MUDr. Zuzana Vykutilová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně, kde v roce 1975 úspěšně odpromovala. Praxe: Lékařka nastoupila po promocích, v roce 1975, na I. Kožní dermatologickou kliniku Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, kde působila jako ordinářka pro korektivní dermatologii, a to až do roku 2000. Od roku 1993 se až do dnešní doby věnuje privátní ambulanci, kde se zaměřuje... (alternativa liposukce Brno)

Absolut Beauty

Žádné recenze
Brno
Cílem studia Absolut Beauty je pečovat o krásu klientek a klientů s maximální péčí a profesionálním přístupem. Nabízíme širokou škálu služeb, které poskytujeme v příjemném prostředí moderní budovy v Brně. Velmi jednoduše se sem dopravíte veřejnou dopravou, tramvajová zastávka je vzdálena pouhé 3 minuty chůze od budovy studia. Pokud patříte mezi řidiče, jistě pro vás bude dobrou zprávou, že zaparkovat budete moci přímo vedle budovy.Studio... (alternativa liposukce Brno)

KAMASlim & Young Clinic s.r.o.

(5.0) 100 % doporučuje
Brno
Informace   KAMASlim & Young Clinic patří k vůbec prvním z centrům estetické medicíny v České republice Specializujeme se na neinvazivní formování těla, detox organismu i omlazení pleti Mezi naše klienty patří dámy i pánové  V čele našeho profesionálního týmu je zkušená terapeutka Taťána Ševčíková, která má mnoho let praxe. Je absolventkou desítek školení a kurzů a provedla už stovky neinvazivních ošetření. Zkušenost... (liposukce bez skalpelu Brno)

TOP SKIN s.r.o.

Žádné recenze
Brno
Cena od 1.000 Kč do 4.000 Kč
Provozní doba 7:30-13:00 (sudé týdny) 15:00-21:00 (liché týdny)Profil společnosti TOP SKIN s.r.o. je mladá perspektivní společnost se zaměřením na moderní a inovativní estetické metody pro krásu a vzhled. Našim cílem je nabízet velmi kvalitní služby v oblasti estetické kosmetiky a přinášet svým klientům nové technologické možnosti pro vylepšení nebo udržení krásného vzhledu. Klademe přitom důraz na individuální přístup k našim klientům... (liposukce bez skalpelu Brno)

Lékařské laserové centrum

Žádné recenze
Brno
Dermatologická ambulance Ambulantní léčba spočívá ve dvou oblastech: Klasická kožní ambulance Pokrývá celé spektrum dermatovenerologie a je hrazena pojišťovnami. Poradna pro rozvoj osobnosti Zodpovídá otázky estetického podílu na řešení osobních problémů. Zákroky řešené estetickou medicínou jsou často zástupným problémem problémů výrazně těžších, složitějších, které vycházejí ze sociálně-psychologických vazeb a často i vazeb ekonomických... (alternativa liposukce Brno)

MEDICONET s.r.o.

Žádné recenze
Brno
Profil polikliniky Poliklinika Mediconet s.r.o. byla založena v dubnu 2003 a svou činnost zahájila ještě v říjnu téhož roku. Za krátkou dobu svého působení dokázala rychle rozvinout komplexnost poskytovaných služeb. Poliklinika v současné době představuje optimální řešení lékařské péče pod jednou střechou v samotném centru Prahy a v centru Brna. Polikliniky v Praze a Brně jsou privátními pracovišti, které svým klientům poskytují širokou... (liposukce bez skalpelu Brno)

MUDr. Mojmír Müller

(5.0) 100 % doporučuje
Brno
Profesní životopis MUDr. Mojmíra Müllera - specialisty na venerické a kožní choroby i estetickou dermatologii Dosažené vzdělání: MUDr. Mojmír Müller úspěšně složil v roce 2000 atestační zkoušku I. stupně v oboru dermatovenerologie. O tři roky později, v roce 2003, složil ve stejném oboru také atestační zkoušku II. stupně. Odborné stáže a kurzy: Lékař již v roce 2002 absolvoval kurzy týkající se lékařského chemického peelingu... (alternativa liposukce Brno)

Studio 07

Žádné recenze
Brno
Cena od 600 Kč
Ve Studiu 07, které se nachází v Brně, se budete moci těšit na celou šálu služeb. Jestliže si i vy pokládáte otázku, co pro sebe můžete udělat, vyzkoušejte některou z následujících: Detoxikace Metoda Mary Staggs Detox podporuje přirozenou detoxikaci. Funguje na principu bioenergické stimulaci tkání, orgánů a systémů. Zeštíhlení přístrojem Bodyter Termostimulační přístroj, který díky účinkům simultánní tepelné stimulace zaručuje... (liposukce bez skalpelu Brno)

PermanentBeauty

Žádné recenze
Brno
Cena od 500 Kč do 4.000 Kč
Studio PermanentBeauty nabízí širokou paletu služeb, které mají pozitivní vliv na vaši přirozenou krásu. Můžete si zde nechat prodloužit řasy či si sem zajít na manikúru. Stejně ta však studio nabízí trvalou epilaci, omlazení a vypnutí pokožky nebo permanentní make-up. Naše služby jsou na vysoké úrovni, samozřejmostí je pro nás individuální přístup. Pokud tedy toužíte po změně svého vzhledu, neváhejte nás navštívit!Jak již bylo zmíněno... (liposukce bez skalpelu Brno)

Body Revolution

Žádné recenze
Brno
Body Revolution je nové studio v Brně, kde pomocí moderních metod pečujeme o Vaše tělo. Jsme wellness a relaxační salon. Nabízíme širokou paletu služeb. Našim klientům například poskytujeme hned několik druhů masáží – thajské, havajské, reiki, ale i lymfatické a baňkové. Dále nabízíme poradenství v oblasti výživy a aktivity vedoucí k formování postavy - vacupress, vibrační plošina Vibro Jett, řízené hubnutí. V salonu najdete však také... (liposukce bez skalpelu Brno)

Studio LIA

Žádné recenze
Brno
Cena od 1.490 Kč
Zaměřujeme se hlavně na tvarování postavy a omlazení pleti. Patříme mezi první salony v estetické kosmetice, které Vám mohou nabídnout tuto příjemnou, bezbolestnou a hlavně časově nenáročnou terapii zhubnutí - liposukce nejmodernějším přístrojem na světovém trhu – EXILIS. EXILIS - to je moderní bezbolestná neinvazivní liposukce!V našem salonu nabízíme následující služby: Tvarování postavy - neinvazivní liposukce - EXILIS je... (liposukce bez skalpelu Brno)

Perfect Salon péče & krásy

Žádné recenze
Brno
Cena od 2.500 Kč
Bělení zubů Pouze v našem Studiu dostanete individuální přístup a péči! Při první návštěvě sledujeme, jak na Vaše zuby celý bělící proces působí a při 2. návštěvě přizpůsobíme intenzitu a délku bělení Vašemu odstínu a zdraví zubů, abychom dosáhli maximálního bělícího efektu, aniž by došlo k poškození zubů. Pouze v našem Studiu dostanete nadstandardně kvalitní služby, přitom za ceny, které si může dovolit každý. V našem studiu ... (liposukce bez skalpelu Brno)

ALFASUN studio péče o tělo

Žádné recenze
Brno
Kavitace - liposukce 3. generace Kavitace - bezbolestná liposukce ultrazvukem 3 generace! Jako jediné studio v Brně provádíme kavitaci přístrojem vysoké kvality Sculptor II neinvazní, bezbolestná procedura umožňuje rychlé, bezrizikové a hlavně efektivní odbourávání tuků v daných problémových partiích, velmi precizní redukce lokalizované tukové tkáně bez období zotavení, výsledky jsou viditelné již po jednom ošetření (úbytek... (alternativa liposukce Brno)

Beauty Clinic - estetické centrum Brno

(5.0) 100 % doporučuje
Brno
Cena od 1.190 Kč
Beauty clinic je profesionální estetické centrum, které se zaměřuje především na oblast bezbolestné liposukce a omlazujících služeb. V centru využíváme nejmodernější techniku, která nám umožňuje dosahovat vynikajících výsledků. Ošetření v našem centru je navíc maximálně bezpečné, ale také účinné, příjemné a bezbolestné.Naše zařízení nabízí služby zaměřené na odstranění celulitidy, bezbolestnou liposukci, omlazení obličeje, ale také epilaci... (liposukce bez skalpelu Brno)