Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Igor Šimoník

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Igor Šimoník a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Igor Šimoník již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Igor Šimoník

Více o lékaři

Naše pracoviště se již delší dobu zabývá problematikou léčby obezity, jejíž fenomén a významná zdravotní rizika s ní spojená dnes v naší i celosvětové populaci nezadržitelně narůstá.

Našim pacientům nabízíme ve spolupráci s týmem špičkových odborníků z oborů obezitologie, interní medicíny, chirurgie, psychologie,diabetologie a gastroenterologie komplexní léčbu.

Nosným programem našeho oddělení je v prvé řadě chirurgická léčba obezity, a to především v podobě tzv. „ adjustabilní bandáže žaludku“, která díky své vysoké efektivnosti a relativní jednoduchosti představuje dnes nejrozšířenější formu operačního řešení obezity v Evropě.

Počtem provedených operačních výkonů se dnes naše pracoviště řadí na jedno z předních míst v rámci ČR.

Navíc, jako jedno z mála pracovišť v republice, nabízíme i některé další vysoce specializované operační metody léčby obezity.

Rádi Vás uvítáme s Vašimi problémy v naší bariatrické poradně, která probíhá každou středu od 12.00 – 14.00 hod. v prostorách naší chirurgické ambulance.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Laparoskopická bandáž žaludku

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Mostiště 93
594 01 Velké Meziříčí
Česká republika