MUDr. Igor Šimoník

MUDr. Igor Šimoník

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Mostiště 93, Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Igor Šimoník
MUDr. Igor Šimoník
(2 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Chirurgické oddělení Nemocnice Mostiště

Oddělení se zaměřuje hned na několik oblastí chirurgie, a to na chirurgii cévní, chirurgickou léčbu kýly, hemeroidů, obezity a štítné žlázy, dále na urologická onemocnění a nádory zažívacího ústrojí.

Naše chirurgické oddělení se dlouhodobě specializuje na problematiku týkající se obesitologie, jejíž léčba je v současné době fenoménem, jelikož zdravotních potíží a rizik spojených s obezitou v celosvětovém měřítku přibývá.

Klientům je poskytována komplexní léčba, a to zejména díky spolupráci se špičkovými odborníky v oboru obesitologie, ale také v oboru gastroenterologie, diabetologie, psychologie, chirurgie a vnitřní lékařství.

Primárně se zde specializujeme hlavně na chirurgickou léčbu obezity, jež je zpravidla realizována pomocí takzvané "adjustabilní bandáže žaludku." To je vysoce efektivní a relativně jednoduchá metoda, která v současné době v Evropě představuje nejčastější způsob léčby obezity.

Množstvím zrealizovaných operační zákroků se řadí naše chirurgické oddělení na přední místa v České republice.

Navíc, jako jedno z mála pracovišť v České republice, nabízíme i některé další vysoce specializované operační metody léčby obezity.

Lékaři naší bariatrické poradny se na Vás budou těšit každou středu od 12:00 hod. do 14:00 hod. Poradnu najdete v prostorech ambulance chirurgie.

MUDr. Igor Šimoník, MBA působí v Nemonici sv. Zdislavy, a.s (Nemonice Mostiště). ve Velkém Meziříčí, kde vykonává funkci hlavního lékaře a zástupce primáře na chirurgickém oddělení.

Lékař se ve své praxi specializuje především na oblast všeobecné chirurgie, blíže pak na chirurgickou léčbu obezity.

MUDr. Igor Šimoník, MBA úspěšně dokončil v roce 1999 studium na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Během svého působení zdárně složil atestační zkoušku v oboru všeobecná chirurgie, také získal diplom pro celoživotní vzdělávání.

Lékař je držitelem certifikátu pro výkon privátní praxe a lektorství, rovněž pro výkon funkce primáře a vedoucího lékaře v oboru chirurgie.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Bariatrická chirurgie

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Skvělá práce, skvělý přístup pana doktora, skvěle výsledky bariatrické operace (11 měsíců = 90kg dole)

Nejlepší lékař

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.