Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

Operace syndromu kubitálního tunelu - poškození prstů

Pacient: Pavel846711

Hradec Králové

Provedl/a: MUDr. Jan Doskočil v: Hradec Králové
MUDr. Jan Doskočil

Zákrok: nestojí to za to

Informuje: Pavel846711. 95% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

14. 11. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

7.3.2017 jsem podstoupil operaci v celkové anestezii ,op.zákrok nebyl však dokončen pro závažnou komplikaci-přerušení ulnárního nervu.Následně jsem byl převezen naNCH kliniku FN,kde jsem byl druhý den ošetřen.Dodnes mám trvalé následky,4.a5. prst levé ruky necítím, jsou tupé a bolestivé,domnívám se a jsem přesvědčen,že nebyla věnována op.výkonu patřičná pozornost.

1

Komentář (1)

Dobře se necítm,pohyby jsou omezené-jídlo,mytí a ostatní činnosti. Ze strany kliniky ani p.doktora jsem neuslyšel trochu dobrého slova ani omluvy a již vím ,že nemají pro tento druh op. výkonu potřebné technické vybavení-mikroskop.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.