MUDr. Iva Žampachová

MUDr. Iva Žampachová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Popkovická 1340, Pardubice, Pardubický kraj
MUDr. Iva Žampachová
MUDr. Iva Žampachová
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Iva Žampachová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Po promocích nastoupila na dermatovenerologické oddělení v nemocnici v Pardubicích, kde strávila jako lékařka na oddělení i v ambulanci 10 let. Úspěšně složila atestaci I. stupně v oboru dermatovenerologie, posléze v tomto oboru získala také atestaci II. stupně. Od roku 1991 pracuje v soukromé dermatologické ambulanci a od roku 2010 pak v rámci kliniky HOMEA, která je součástí MedicalClinic. Aktivně publikovala a přednášela zejména z oblasti mykologie, fyzikální terapie a onemocnění nehtových plotének. Zabývala se fyzikální terapií v dermatovenerologii. Patentovala speciální přístroj pro ošetření nehtových plotének. Je členkou výboru Sdružení ambulantních dermatologů, dále Společnosti pro korektivní dermatologii, Laserové společnosti a Podiatrické společnosti. Absolvuje odborné stáže a školení v zahraničí. Dále evropské laserové kongresy, kde se účastní různých worshopů. A naopak také školí lékaře z MedicalClinic.

V současné době zastává MUDr. Iva Žampachová funkci vedoucí lékařky kliniky HOMEA spol., s.r.o. Ve své téměř třicetileté praxi se věnuje především dermatovenerologii a korektivní dermatologii.

Centrum diagnostické, laserové a estetické medicíny HOMEA spol., s.r.o. se nachází v Pardubících a je od Ministerstva zdravotnictví akreditovaným pracovištěm v oboru dermatovenerologie a ve vzdělávání lékařů. Dále je certifikovaným pracovištěm pro lymfodrenáže a jako jediné v České republice je certifikováno ECAMS (European College of Aesthetic Medicine and Surgery). V HOMEA spol, s.r.o. lékaři pracují se těmi nejkvalitnějšími zobrazovacími technologiemi, jako je například FotoFinder, díky čemuž diagnostikovali již několik nádorů o velikosti 4 mm. Jsou zde rovněž vyškoleni pro práci s lasery MedArt i Lutronic, které jsou mimojiné špičkou světového výzkumu pro práci s lasery zejména v oblasti epilací. Centrum nabízí rozsáhlé služby v oblasti dermatologie, vyšetření znamének, podologie, chirurgie, lymfologie, gynekologie a andrologie, rehabiliatce a epilace lasery.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Vstřícný přístup, pochopení a skvělá komunikace.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.