MUDr. Vladimír Vacík

MUDr. Vladimír Vacík

Žádné recenze
Ohodnotit
Husova 128, Čáslav, Středočeský kraj
MUDr. Vladimír Vacík
MUDr. Vladimír Vacík
Žádné recenze

Informace

MUDr. Vladimír Vacík je specializovaný kožní lékař, má složené dvě atestace z oboru dermatovenerologie a svou praxi již vykonává více jak třicet let. Soukromou praxi má již déle jak 13 let.

Vystudoval na zahraniční lékařské fakultě a studium úspěšně zakončil promocí v roce 1977. Má atestaci v oboru dermatovenerologie. Úspěšně získal diplom celoživotního vzdělávání. Ve své ambulanci se zabývá celým spektrem kožních onemocnění. Provádí také léčbu chladem (kryosauna) a také na léčbu inkontinence. Účastní se pravidelně specializovaných seminářů a kongresů, jak v České republice, tak v zahraničí.

Specializace

MUDr. Vladimír Vacík je kožní lékař. Specializuje se také na karboxyterapii. Řeší problémy jako je akné, rosacea, vulgární veruky (bradavice), kožní výrůstky a padání vlasů, ekzém, lupenka, infekční virové, bakteriální a parazitární choroby, choroby nehtů, choroby vlasů, poruchy pigmentace a systémová onemocnění.

MUDr. Vladimír Vacík pracuje v Kožní ambulanci Čáslav s.r.o. V této ambulanci již 10 let provádí celkovou a lokální fototerapii pacientům s problematickou kůží. V ordinaci používá Hyfrecator 2000, což je nejnovější a nejbezpečnější typ elektrochirurgické jednotky pro specializované ambulance na odstranění teleangiektázie, fibroma molle pendullum a seboroických keratóz. V ambulanci se také specializuje na léčbu tekutým dusíkem. V ambulanci jsou k dispozici prostředky jako Ozonide a Superozonide, tedy olivový olej nasycený ozonem, což je oblíbený pomocník italských kosmetologů a také produkty, které pomáhají řešit kožní problémy. Nachází se zde i nová infrasauna. Od roku 2009 zde provozují kryosaunu (léčba mrazem).

Adresa

Kožní ambulance Čáslav s.r.o. se nachází v areálu Polikliniky Čáslav. Ordinační hodiny jsou zde od pondělí do pátku od 7:30 do 12:00. Odpolední hodiny jsou vždy od 12.30 a v pondělí do 17.00, úterý a čtvrtek do 16 a v pátek se zavírá ve 14.00.

Ordinační hodiny: Pondělí (7:30 – 17:00), úterý (7:30 – 16:00), středa (7:30 – 15:00), čtvrtek (7:30 – 16:00), pátek (7:30 – 14:00).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1996

První návštěva zdarma:

  • Ano

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (8)

Korekce jizvy u dítěte
Odpověď odborníka · 7. 1. 2016

U tak malého ditěte zákrok laserem bývá problém. Možná bych zpočátku zkusil konzervativní přístup- silikonový plátek nebo Contratubex. Dobrý efekt má i Karboxyterapie,kterou také provádíme. Když i v tomto případě nebudete spokojeni, můžeme...

Číst dál
Jaké jsou příčiny chrápání
Odpověď odborníka · 9. 12. 2015

Chrápání pozorujeme, když máme překážku při průtoku vzduchu přes ústa a nos. Často je to v důsledku špatného tonusu svalů v krku a jazyku, v důsledku velkých mandlí a uvuly. S věkem narůstá ochablost svalů v krku, což vyvolává vibrace vzduchu....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Ambulantně a bezbolestně bez chrápání

Ambulantně a bezbolestně bez chrápání

Chrápání je běžným problémem a studie odhadují, že 45% mužů a 30% žen chrápe pravidelně a že každý občas chrápe. Chrápání nastane, když průtoku...
24. 11. 2021
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.