MUDr. Vladimír Vacík

MUDr. Vladimír Vacík

Žádné recenze
Ohodnotit
Husova 128, Čáslav, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Vladimír Vacík
MUDr. Vladimír Vacík
Žádné recenze

Informace

  • 791 návštěv profilu

MUDr. Vladimír Vacík je specializovaný kožní lékař, má složené dvě atestace z oboru dermatovenerologie a svou praxi již vykonává více jak třicet let. Soukromou praxi má již déle jak 13 let.

Vystudoval na zahraniční lékařské fakultě a studium úspěšně zakončil promocí v roce 1977. Má atestaci v oboru dermatovenerologie. Úspěšně získal diplom celoživotního vzdělávání. Ve své ambulanci se zabývá celým spektrem kožních onemocnění. Provádí také léčbu chladem (kryosauna) a také na léčbu inkontinence. Účastní se pravidelně specializovaných seminářů a kongresů, jak v České republice, tak v zahraničí.

Specializace

MUDr. Vladimír Vacík je kožní lékař. Specializuje se také na karboxyterapii. Řeší problémy jako je akné, rosacea, vulgární veruky (bradavice), kožní výrůstky a padání vlasů, ekzém, lupenka, infekční virové, bakteriální a parazitární choroby, choroby nehtů, choroby vlasů, poruchy pigmentace a systémová onemocnění.

MUDr. Vladimír Vacík pracuje v Kožní ambulanci Čáslav s.r.o. V této ambulanci již 10 let provádí celkovou a lokální fototerapii pacientům s problematickou kůží. V ordinaci používá Hyfrecator 2000, což je nejnovější a nejbezpečnější typ elektrochirurgické jednotky pro specializované ambulance na odstranění teleangiektázie, fibroma molle pendullum a seboroických keratóz. V ambulanci se také specializuje na léčbu tekutým dusíkem. V ambulanci jsou k dispozici prostředky jako Ozonide a Superozonide, tedy olivový olej nasycený ozonem, což je oblíbený pomocník italských kosmetologů a také produkty, které pomáhají řešit kožní problémy. Nachází se zde i nová infrasauna. Od roku 2009 zde provozují kryosaunu (léčba mrazem).

Adresa

Kožní ambulance Čáslav s.r.o. se nachází v areálu Polikliniky Čáslav. Ordinační hodiny jsou zde od pondělí do pátku od 7:30 do 12:00. Odpolední hodiny jsou vždy od 12.30 a v pondělí do 17.00, úterý a čtvrtek do 16 a v pátek se zavírá ve 14.00.

Ordinační hodiny: Pondělí (7:30 – 17:00), úterý (7:30 – 16:00), středa (7:30 – 15:00), čtvrtek (7:30 – 16:00), pátek (7:30 – 14:00).

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1996

První návštěva zdarma:

  • Ano

Obrázky (2)

Požádejte: MUDr. Vladimír Vacík o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (8)

Korekce jizvy u dítěte
Odpověď odborníka · 7. 1. 2016

U tak malého ditěte zákrok laserem bývá problém. Možná bych zpočátku zkusil konzervativní přístup- silikonový plátek nebo Contratubex. Dobrý efekt má i Karboxyterapie,kterou také provádíme. Když i v tomto případě nebudete spokojeni, můžeme...

Číst dál
Jaké jsou příčiny chrápání
Odpověď odborníka · 9. 12. 2015

Chrápání pozorujeme, když máme překážku při průtoku vzduchu přes ústa a nos. Často je to v důsledku špatného tonusu svalů v krku a jazyku, v důsledku velkých mandlí a uvuly. S věkem narůstá ochablost svalů v krku, což vyvolává vibrace vzduchu....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Ambulantně a bezbolestně bez chrápání

Ambulantně a bezbolestně bez chrápání

Chrápání je běžným problémem a studie odhadují, že 45% mužů a 30% žen chrápe pravidelně a že každý občas chrápe. Chrápání nastane, když průtoku...
24. 11. 2021
Požádejte: MUDr. Vladimír Vacík o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!