MUDr. Ivo Partl

MUDr. Ivo Partl

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Příkopech 62, Jičín, Královéhradecký kraj
MUDr. Ivo Partl
MUDr. Ivo Partl
Žádné recenze

Informace

Lékařský dům vydává časopis nejen o estetické medicíně Charme, podívejte se.

leden 2011

leden 2012

leden 2013

MUDr. Ivo Partl v roce 1984 úspěšně absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1986 do roku 1988 pracoval jako sekundární lékař na Dermatovenerologické klinice ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze, kde také složil atestaci v oboru kožního lékařství. Mezi lety 1988 a 1993 byl zaměstnán jako dermatovenerolog v Okresním ústavu národního zdraví v Praze 8. Od roku 1993 do roku 1995 vedl privátní ordinaci opět na Praze 8. V roce 1997 se v Praze zúčastnil intenzivních kurzů obsluhy CO2 laseru a obsluhy cévních laserů. Od roku 1995 je součástí týmu lékařů Lékařského domu v Praze 7, kde působí jako dermatovenerolog. V roce 2001 je byla na stáži na klinice ve Vídni. Od roku 2002 vede svoji privátí ordinaci v Jičíně a absolvuje každý rok týdenní stáž na různých klinikách v Evropě. Je autorem řady odborných článků, přednášek z oboru kožního lékařství.

Lékař se v současné době zaměřuje na oblast dermatovenerologie, blíže na léčbu bércových vředů, akné, ekzémů, lupénky, plísní a jiných onemocnění kůže. Věnuje se také laserové kosmetice, například korekci vrásek, omlazení pleti, odstranění pradavic, pih, jizev, chemickému peelingu, aplikaci výplňových materiálů a botulotoxinu, trvalé epilaci a léčbě zarostlých nehtů, laserové biostimulaci či léčbě oparů.

Lékařský dům se nachází v Praze 7 a funguje od roku 1995. Cílem centra je poskytunou široké spektrum nabídky kvalitních služeb. Zdravotní centrum poskytuje péči hned v několika oblastech, například v dermatolgii, gynekologii, stomatologii, plastické chirurgii, gastroenterologii, dále v interním lékařství, fyzioterapii, revmatologii, ortopedii, flebologii, neurologii a radiodiagnostice. Samozřejmostí je také praktický lékař a lékarna. V Lékařském domě jsou vybaveni operačními sály i lůžkovým oddělením, tudíž je zde o klienta postáráno po všech strankách. Potrpí si na individuálním přístupu a nadstandardní péči.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (1)

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.