Studio Henrieta

Studio Henrieta

Žádné recenze
Ohodnotit
Tyršova 497, Semily, Liberecký kraj
Studio Henrieta
Studio Henrieta
Žádné recenze

Informace

Studio Henrieta nabízí již od roku 1991 kosmetické a masérské služby. Centrum pracuje s kvalitními značkami přírodní kosmetiky – značkou LARENS PROFFESIONAL LINE, která pochází ze Švýcarska, a přírodní kosmetikou z Maďarska, ILCSI.

Námi používané metody jsou zcela bezbolestné. Kromě toho strávíte čas v příjemném prostředí s vědomím, že pro své tělo (ale zároveň i duši) děláte něco prospěšného.

Salon Henrieta nabízí širokou škálu služeb. Mezi ně patří lymfatické masáže a drenáže, léčebný zábal UC WRAP a další kosmetické služby.

TRIPOLLAR – REGEN

Jedná se o moderní přístroj, který využívá radiofrekvenční technologii. Daná metoda je velmi účinná při řešená různých obtíží. Díky ní je například možné redukovat obvod pasu až o 9 cm či obvod stehen o 7 cm. Je vhodná také pro lifting obličeje, vyhlazení tváře a vypnutí kontur tváře, ale i pro odstranění tzv. dvojité brady a redukci tuku v oblasti břicha (například po porodu). Výsledky lze navíc pozorovat již po prvním ošetření!

VACU-PRESS

Princip ošetření tímto přístrojem tkví ve vytváření podtlaku – ten poté působí jako lymfatická masáž. Tato metoda přispívá k léčbě akné, vyhlazení vrásek či odstranění váčků pod očima. Pozitivně přispívá ke zvýšení pružnosti ochablé kůže. Pro maximální efekt je vhodné ošetření absolvovat opakovaně.

MASÁŽE

Kromě toho, že mají masáže příznivý vliv na naše zdraví, představují i skvělý způsob relaxace. Zvláště pak po náročném dni! V našem salonu se můžete těšit na příjemné prostředí, pohodovou atmosféru a zkušenou masérku. Nabízíme hned několik druhů masáží – masáž zad či šíje, celkovou masáž, ale také masáž lávovými kameny.

Salon se nachází v centru Semil, poblíž sportovního centra. Snadno se sem dopravíte i za pomoci veřejné dopravy, autobusová zastávka se navíc nachází nedaleko budovy salonu. Poblíž najdeme i několik parkovišť, nemusíte mít tedy obavy z parkování.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Obrázky (10)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.