Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Studio Henrieta a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Studio Henrieta

Motto:

Jsme tu pro Vás, abyste ve shonu dnešního světa našly koutek klidu a pohody, zrelaxovaly se a odešly od nás zdravější, krásnější nebo štíhlejší.

Uvítání

Studio Henrieta nabízí již od roku 1991 kosmetické a masérské služby. Centrum pracuje s kvalitními značkami přírodní kosmetiky – značkou LARENS PROFFESIONAL LINE, která pochází ze Švýcarska, a přírodní kosmetikou z Maďarska, ILCSI.

Námi používané metody jsou zcela bezbolestné. Kromě toho strávíte čas v příjemném prostředí s vědomím, že pro své tělo (ale zároveň i duši) děláte něco prospěšného.

Naše klinika

Salon Henrieta nabízí širokou škálu služeb. Mezi ně patří lymfatické masáže a drenáže, léčebný zábal UC WRAP a další kosmetické služby.

TRIPOLLAR – REGEN

Jedná se o moderní přístroj, který využívá radiofrekvenční technologii. Daná metoda je velmi účinná při řešená různých obtíží. Díky ní je například možné redukovat obvod pasu až o 9 cm či obvod stehen o 7 cm. Je vhodná také pro lifting obličeje, vyhlazení tváře a vypnutí kontur tváře, ale i pro odstranění tzv. dvojité brady a redukci tuku v oblasti břicha (například po porodu). Výsledky lze navíc pozorovat již po prvním ošetření!

VACU-PRESS

Princip ošetření tímto přístrojem tkví ve vytváření podtlaku – ten poté působí jako lymfatická masáž. Tato metoda přispívá k léčbě akné, vyhlazení vrásek či odstranění váčků pod očima. Pozitivně přispívá ke zvýšení pružnosti ochablé kůže. Pro maximální efekt je vhodné ošetření absolvovat opakovaně.

MASÁŽE

Kromě toho, že mají masáže příznivý vliv na naše zdraví, představují i skvělý způsob relaxace. Zvláště pak po náročném dni! V našem salonu se můžete těšit na příjemné prostředí, pohodovou atmosféru a zkušenou masérku. Nabízíme hned několik druhů masáží – masáž zad či šíje, celkovou masáž, ale také masáž lávovými kameny.

Salon se nachází v centru Semil, poblíž sportovního centra. Snadno se sem dopravíte i za pomoci veřejné dopravy, autobusová zastávka se navíc nachází nedaleko budovy salonu. Poblíž najdeme i několik parkovišť, nemusíte mít tedy obavy z parkování.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy Od 100 Kč Do 2 500 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie Od 50 Kč Do 150 Kč
   Laserová léčba akné Od 50 Kč Do 150 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 50 Kč Do 150 Kč
Lipolýza na bázi podtlaku VacuPress Od 100 Kč Do 300 Kč
   VacuPress Od 100 Kč Do 300 Kč
Radiofrekvenční lipolýza TriPollar Od 900 Kč Do 2 500 Kč
   TriPollar Od 900 Kč Do 2 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Tyršova 497
513 01 Semily
Česká republika