Dermaline Clinic

Dermaline Clinic Premium

(8 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Liberecký kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Rezervovat konzultaci Zobrazit kalendář
Obvykle odpoví do 5 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5168846168
WhatsApp
Dermaline Clinic Premium
(8 Recenzí)·100% doporučuje
WhatsApp

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 1535 návštěv profilu

Estetickou kliniku Dermaline najdete v centru Prahy. Jejími zakladateli jsou MUDr. Laila Al-Asbahee, jež poskytuje na klinice nechirurgická ošetření a zkušený plastický chirurg MUDr. Viktor Fiker.

Tým kliniky

Spolumajitelkou a zakladatelkou Dermaline je MUDr. Laila Al-Asbahee. Paní doktorka absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, na které promovala v roce 1996. Je členkou České lékařské komory. Na svém kontě má řadu prestižních kurzů estetické medicíny, jež absolvovala nejen u nás, ale i ve Velké Británii.

Na klinice působí také MUDr. Viktor Fiker, který vystudoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, na které odpromoval roku 2009. Pan doktor absolvoval desetiletou praxi v Německu, kde získal atestaci z plastické a estetické chirurgie. Je členem několika odborných společností, a to České lékařské komory, Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP, lékařské komory v Německu a řady dalších. MUDr. Viktor Fiker se pravidelně účastní řady odborných školení v zahraničí a mezinárodních kongresů.

Nabízené zákroky

Na klinice vám odstraní vrásky pomocí aplikace botulotoxinu. Využít můžete také dermální výplně, tzv. fillery. Klinika Dermaline používá výplně, které jsou vyrobeny z kyseliny hyaluronové, jen té nejvyšší kvality. Injekční výplně můžete využít nejen k odstranění vrásek, ale například i ke zvětšení a modelaci rtů.

K obnovení mladistvého vzhledu pleti vám poslouží plazmaterapie. Tato metoda využívá vlastní plazmu pacienta, tedy tělu vlastní materiál s vysokým regeneračním efektem. Pro ochablou pokožku obličeje, krku nebo těla pracoviště nabízí aplikaci špičkového výplňového materiálu Profhilo.

Pokud toužíte pro obnovení vlasové pokožky, vlasů samotných a podpořit jejich růst, k dispozici je A-PRP, jedná se o aplikaci autologní plazmy obohacené o krevní destičky.

Na klinice vás také zbaví nadměrného pocení pomocí aplikace botulotoxinu.

Doplňková péče

Na tomto pracovišti používají inovativní anti-aging produkty Teosyal od Teoxane Laboratories obsahující kyselinu hyaluronovou. Tyto výrobky této řady lékařské kosmetiky jsou hypoalergenní, bez parabenů, dermatologicky testovány a vyrobeny v souladu s nejvyššími farmaceutickými standardy.

Kde nás najdete

Estetickou kliniku Dermaline najdete v samém centrum Prahy, v blízkosti Václavského náměstí - v ulici Vodičkova 38, v Praze 1. Domluvíte se tady česky, anglicky, německy, italsky a také arabsky. Konkrétní termín konzultace či ošetření je vhodné si domluvit předem, ideálně telefonicky.

Možnost videokonzultace:

 • Ano

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora

Poskytujeme služby v jazycích :

 • ﺔﯿﻴﺑﺮﻌﻟاﺍ
 • Čeština
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem
 • Jiné

Hlavní zákroky

Botulotoxin

Botulotoxin je protein, který uvolňuje sval v ošetřené oblasti a to blokováním přenosu nervových impulzů z nervového zakončení na svalové vlákno. Po aplikaci a uvolnění svalového napětí dochází k vyhlazení vrásek a obnovení mladistvého vzhledu.
Od: 3.000 Kč do 9.000 Kč

Plazmaterapie

Plazmaterapie je metoda, která využívá vlastní plazmu klienta připravovanou vysokorychlostní centrifugací jeho čerstvě odebrané krve. Reinjekce plazmy do kůže vede k regeneraci dermis, obnovení jejího mladistvého vzhledu a přirozené elasticity. K prohloubení léčebného efektu je možné během procesu centrifugace vytvořit speciální mix plazmy s kyselinou hyaluronovou.
Od: 4.000 Kč

Požádat o konzultaci

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (8)

5.0
8 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů

Pani dr. Laila je velmi profesionalni, dokaze Vam poradit. U pani doktorky jsem podstoupila vypln rtu a botox, vzdy odchazim spokojena, mohu vrele doporucit!! Tesim se na dalsi nastevu.

Dr. Laila je vysoce profesionální, kvalifikovaná a zná nejvyšší standardy a trendy v estetické medicíně. Při mé rezervaci mi dokonce sama zavolala zpět, aby pochopila můj dotaz a obavy. Dr. Laila pečlivě vybírá ty nejlepší dostupné produkty a apl...Číst dál

Profesionální, příjemná paní doktorka. Jsem velmi spokojená a těším se na další návštěvu.

Paní doktorka Laila je úžasná. Naprosto profesionální a velmi empatická. V oblasti estetické medicíny má obrovský přehled, který dále rozvíjí. Vždy jí záleží na tom, aby klient odcházel spokojený a všechny zákroky pečlivě zvažuje tak, aby výsledek b...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Dermaline Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (40)

Videa (4)

Požádejte: Dermaline Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

PRF (Platelet-rich fibrin)
Odpověď odborníka · 24. 11. 2021

Dobrý den, metodu PRF na naší klinice využíváme. Každé pleti vyhovuje něco jiného a nedá se čekat účinek/efekt po první aplikaci resp. ošetření. V zahraničí jsou s touto metodou dobré zkušenosti. Kromě vyšších koncentrací růstových a regeneračních...

Číst dál

Lékaři z pracoviště

Požádejte: Dermaline Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!