MUDr. Pavel Zámečník

MUDr. Pavel Zámečník

Žádné recenze
Ohodnotit
Palachova 1565/38, Litoměřice, Ústecký kraj
MUDr. Pavel Zámečník
MUDr. Pavel Zámečník
Žádné recenze

Informace

MUDr. Pavel Zámečník se narodil v roce 1952. V současnosti vykonávám svojí lékařskou praxi v oboru chirurgie pod hlavičkou společnosti CHIRLIT s.r.o. v centru historického města Litoměřice v Ústeckém kraji.

MUDr. Pavel Zámečník v roce 1976 úspěšně absolvoval studium na 1. lékařské fakultě Karlovy Univerzity v Praze. Během svého působení rovněž v roce 1976 zdárně zakončil promocí atestační zkoušku v oboru všeobecná chirurgie. Od té doby se ve svém oboru aktuálně zúčastňuje různých školenía seminářů.

Je držitelem certifikátu, který ho opravňuje k výkonu privátní praxe a funkce lektora v oboru všeobecné chirurgie. Dále disponujeplatnou licencí udělenou českou lékařskou komorou

Lékař se ve své praxi specializuje především na oblast chirurgie. Blíže například na úrazové a poúrazové stavy, problematiku zarůstajících nehtů nebo bolesti kloubů, léčbu křečových žil, operaci přednoží, chirurgii ruky, otoplastiku, sklerotizaci, operaci nosu, zvětšení, modelaci nebo zmenšení prsoua jiné.

Chirurgická ordinace MUDr. Pavla Zámečníka se nachází v ulici Palachova (naproti ZŠ) ve městě Litoměřice.

Pro MUDr. Pavla Zámečníka je velmi důležitá celková pohoda pacienta kdy se vždy snaží, aby se pacient cítil co nejlépe. Důkladně mu vysvětlí průběh zákroku od prvního dne až po dobu rekonvalescence. Bezpečnost pacientů je hlavní prioritou. MUDr. Pavel Zámečník se však nebojí přicházet i s moderními řešeními, která zaručí nejlepší výsledky.

MUDr. Pavla Zámečníkanabízí svým pacientům širokou škálu procedur, ošetření a zákroků, takže každý pacient si může najít něco pro sebe a vybrat si z několika různých alternativ.

Ordinační doba:

  • Pondělí: 7.00 - 15.00 hod.
  • Úterý: 8.00 - 16.00 hod.
  • Středa: 8.00 - 16.00 hod.
  • Čtvrtek: 8.00 - 16.00 hod.
  • Pátek: neordinuje

Polední přestávka vždy od 12.30 do 13.00 hod.

K vyšetření do chirurgické ordinace je možné se předem objednat prostřednictvím telefonu, přes kontaktní formulář nebo je lékaře rovněž možné kontaktovat přímo návštěvou v jeho ordinaci v Litoměřicích.

Budeme se na vástěšit.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky