MUDr. Elbek Rashidov

MUDr. Elbek Rashidov

Žádné recenze
Ohodnotit
Václavské náměstí 36, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Elbek Rashidov
MUDr. Elbek Rashidov
Žádné recenze

Informace

  • 549 návštěv profilu

Vzdělání a praxe

MUDr. Elbek Rashidov je absolventem 3. lékařské fakulty University Karlovy v Praze, oboru chirurgie. Aktuálně se věnuje specializačnímu studiu v oboru plastické chirurgie a svoji praxi zdokonaluje na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce.

Estetická medicína pana doktora uchvátila na první pohled pro svoji úžasnou možnost vracet lidem ztracené sebevědomí a úsměv na tváři.

Jako mladý lékař se MUDr. Rashidov rád vzdělává a získává si ten nejmodernější vhled do oboru plastické chirurgie. V rámci prohlubování svých znalostí i zkušeností pan doktor absolvoval i mnohé odborné kurzy a workshopy, např. Základní laparoskopické dovednosti (Ústředí vojenská nemocnice v Praze), Laparoskopické šití anasmotózy (FN Motol), Novodobá PRP terapie (2019), Kongres Hyalual v Praze, aj.

Specializace a zaměření

V současné době se specializuje na plastické operace břicha (abdominoplastiku), kdy pomáhá nejen ženám po těhotenství a porodu, ale i klientům, kteří jsou po výrazném váhovém úbytku, získat zpět ploché břicho. V obou těchto případech bývá kůže břicha výrazně povolená a kožní převis nelze jinak, než chirurgickou cestou, odstranit a šikovné ruce chirurga tak doslova mění ženám i mužům kvalitu života k lepšímu.

Při abdominoplastice lékař odstraní přebytky kůže a tukové tkáně, případně i staré jizvy - u žen po porodu často upraví i diastázu (rozestup přímých břišních svalů), během operace se obvykle posouvá či upravuje pupík. Operaci lze, dle potřeby, zkombinovat i s liposukcí a zlepšit tak celkový výsledek a linii těla. V některých indikacích je možné provést plastiku břicha v menším rozsahu, tzv. miniabdominoplastiku, a to opět samostatně, nebo v kombinaci s liposukcí. Na našem pracovišti provádíme liposukce pomocí přístroje body-jet, který funguje na bázi vodního paprsku. Jde o moderní a velmi šetrnou metodu liposukce.

Signature Clinic Plastika

MUDr. Elbek Rashidov je součástí lékařského týmu kliniky Signature Clinic Plastika, která sídlí v samém centrum Prahy, na Václavském náměstí. Na klinice mohou klienti podstoupit celou škálu zákroků estetické plastické chirurgie. Jde o bezpečné operativní zákroky, které dokáží omladit vaši tvář i tělo. Kromě abdominoplastiky a liposukce mezi nejčastěji žádané a prováděné výkony patří plastické operace prsou (augmentace, modelace i redukce prsů), blefaroplatika (plastika horních i dolních očních víček), omlazení obličeje pomocí faceliftu nebo intimní operace u žen i mužů.

Celý tým kliniky dbá na maximální komfort, bezpečí a psychickou pohodu klientů do takové míry, aby pro ně byl celý proces - od prvního kontaktu, přes konzultaci, samotný výkon i pooperační dobu - co nejvíce upřímný a mohli si bez obav a naplno užívat výsledků, tedy svého nového a lepšího já.

Zákroky

Plastická chirurgie

Požádejte: MUDr. Elbek Rashidov o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!