MUDr. Elbek Rashidov

MUDr. Elbek Rashidov

Žádné recenze
Ohodnotit
Václavské náměstí 793/36, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Elbek Rashidov
MUDr. Elbek Rashidov
Žádné recenze

Informace

Vzdělání a praxe

MUDr.Elbek Rashidov je absolventem 3. lékařské fakulty University Karlovy v Praze, oboru chirurgie. Aktuálně se věnuje specializačnímu studiu v oboru plastické chirurgie a svoji praxi zdokonaluje na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce.

Estetická medicína pana doktora uchvátila na první pohled pro svoji úžasnou možnost vracet lidem ztracené sebevědomí a úsměv na tváři.

Jako mladý lékař se MUDr. Rashidov rád vzdělává a získává si ten nejmodernější vhled do oboru plastické chirurgie. V rámci prohlubování svých znalostí i zkušeností pan doktor absolvovali mnohé odborné kurzy a workshopy, např. Základní laparoskopickédovednosti (Ústředí vojenská nemocnice v Praze), Laparoskopické šití anasmotózy (FN Motol), Novodobá PRP terapie (2019), Kongres Hyalual v Praze, aj.

Specializacea zaměření

V současné době se specializuje na plastické operace břicha (abdominoplastiku), kdy pomáhá nejen ženám po těhotenstvía porodu, ale i klientům, kteří jsou po výrazném váhovém úbytku, získat zpět ploché břicho. V obou těchto případech bývá kůže břicha výrazně povolená a kožní převis nelze jinak, než chirurgickou cestou, odstranit a šikovné ruce chirurga tak doslova mění ženám i mužům kvalitu života k lepšímu.

Při abdominoplastice lékař odstraní přebytky kůže a tukové tkáně, případně i staré jizvy - u žen po porodu často upraví idiastázu (rozestup přímých břišních svalů), během operace se obvykle posouvá či upravuje pupík. Operaci lze, dle potřeby, zkombinovat i s liposukcí a zlepšit tak celkový výsledek a linii těla. V některých indikacích je možné provést plastiku břicha v menším rozsahu, tzv. miniabdominoplastiku, a to opět samostatně, nebo v kombinaci s liposukcí. Na našem pracovišti provádíme liposukce pomocí přístroje body-jet, který funguje na bázi vodního paprsku. Jde o moderní a velmi šetrnou metodu liposukce. Provádíme také liposukci přístrojem Vaser a vibrační liposukci PAL.

Signature Clinic London

MUDr. Elbek Rashidov je součástí lékařského týmu kliniky Signature Clinic London, která sídlí v samém centrum Prahy, na Václavském náměstí. Na klinice mohou klienti podstoupit celou škálu zákroků estetické plastické chirurgie. Jde o bezpečné operativní zákroky, které dokáží omladit vaši tvář i tělo. Kromě abdominoplastiky a liposukce mezi nejčastěji žádané a prováděné výkony patří plastické operace prsou (augmentace, modelace i redukce prsů) a blefaroplatika (plastika horních idolních očních víček).

Celý tým kliniky dbá na maximální komfort, bezpečí a psychickou pohodu klientů do takové míry, aby pro ně byl celý proces - od prvního kontaktu, přes konzultaci, samotný výkon i pooperační dobu - co nejvíce upřímný a mohli si bez obav a naplno užívat výsledků, tedy svého nového a lepšího já.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Obrázky (11)

Kliniky

Signature Clinic

Signature Clinic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.