MUDr. Petra Ester Hamáčková

MUDr. Petra Ester Hamáčková

Žádné recenze
Ohodnotit
V parku 2308/8, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Petra Ester Hamáčková
MUDr. Petra Ester Hamáčková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Petra Ester Hamáčková absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, na které promovala v roce 2020 (vystudovala obor Všeobecné lékařství). Poté se zaměřila na estetickou medicínu. Na svém kontě má absolvování řady odborných seminářů a stáží se zaměřením na korektivní dermatologii. MUDr. Hamáčková se zajímá o nové metody ve svém oboru a neustále se vzdělává, aby svým klientům mohla nabídnout tu nejlepší možnou péči.

Lékařka se specializuje především na injekční aplikace výplňových materiálů. Nebojí se ani využít nové techniky, mezi které patří například „Russian lips” (jedná se o nejnovější trend v modelování rtů). Mezi její další oblíbené zákroky patří například lifting pomocí nití APTOS.

Svým klientům nabízí ošetření k léčbě akné, odstranění pigmentací, zlepšení kvality pleti. Pomáhá jim také se správnou domácí péčí o pokožku před injekční aplikací výplní.

Pracovní zkušenosti

MUDr. Petra Ester Hamáčková působila jako lékařka estetické a korektivní dermatologie v Medical Institut Plzeň. Své zkušenosti čerpala také v zahraničí. Podstoupila odborné stáže pod vedením Dr. Danijely Durovic na Oftalmologické klinice v Clinical Center of Montenegro (Podgorica) a také pod vedením Dr. Dragany Kuljic Obradovic na Neurologické klinice KBC Dr. Dragisa Misovic v Bělehradu. V současné době působí na pozici dermatoložky na pražské klinice estetické medicíny a plastické chirurgie ABClinic Art & Beauty.

Odborné semináře

MUDr. Hamáčková absolvovala v roce 2021 několik odborných seminářů. Patří sem seminář Radiesse, Belotero, Bocouture (Mezinárodní kongres značky Merz, Bratislava), Nové přístupy v niťovém liftingu, Trendy beautifikace obličeje (Dr. Alan Tigiev), Aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové (Certifikát IPVZ) a Základní a pokročilé aplikace niťového liftingu (Certifikace Aptos).

Konzultace je možné absolvovat také v angličtině nebo francouzštině.

Estetická medicína tvoří komplexní péči, která řeší nejen estetický problém, ale pro mne je důležité najít i příčinu.”

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (1)

Kliniky

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.