MUDr. Lucie Polák

MUDr. Lucie Polák

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Poříčí 1076/5, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lucie Polák
MUDr. Lucie Polák
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Vzdělánía praxe

Moje alma mater je 1. lékařská fakulta University Karlovy, kde jsem studium v roce 2014 úspěšně ukončila promocí.

V letech2014 až 2020 jsem působila na Dermatovenerologické klinice FNKV a3. LF UK v Praze. Specializační atestaci v oboru Dermatologie jsem získala v roce 2019. V rámci zvyšování kvalifikace a přípravy na atestaci v oboru Korektivní dermatologie jsem absolvovala odbornou stáž na Oddělení plastické chirurgie Nemocnice České Budějovice (6-8/2020). Tuto atestaci jsem složila s pochvalou v12/2020. Do klinické praxe jsem nastoupila v roce 2014.

Mezi moje profesní vzory patří MUDr. Věra Terzijská, ikona naší estetické dermatologie.

Dalším velkým vzorem je pro mě as. MUDr. Mardešičová, která působí na Dermatovenerologické klinice FNKV, která je jedním ze zakladatelů dermatochirurgie v ČR a je neuvěřitelným zdrojem informací v oblasti klasické dermatologie.

Jsem členkou České lékařské komory a České akademie dermatovenerologie.

Ve svém oboru se dále soustavně vzdělávám a účastním se pravidelně odborných vzdělávacích akcí (odborné semináře, školení i kongresy).

Mám certifikaci pro aplikaci výplňových materiálů (Stylage, Teosyal,Belotero, Juvederm), taktéž pro aplikaci botulotoxinu (Botox,Dysport, Bocouture) a pro aplikaci chemického peelingu (Neostrata).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializuji se na dermatovenerologii, korektivní a estetickou dermatologii.

Ve své dermatovenerologické praxi léčím celé spektrum kožních a venerologických onemocnění, kožních tumorů a řeším i dermatoonkologickou prevenci. Díky druhé atestaci z korektivní dermatologie se zaměřuji i na operativu v dermatologii a estetickou dermatologii.

Estetické a korektivní dermatologii se věnuji od roku 2020 díky své spolupráci se dvěma pražskými špičkovými klinikami - RPClinic a Canadian Medical.

V RP Clinic se věnuji zejména estetické dermatologii, antiagingu, aplikaci dermálních fillerů, botulotoxu, řešení jizev a dalším metodám omlazení pleti.

Na své práci miluji její pestrost - od diagnostiky kožních onemocnění, přes jejich léčbu, dermatochirurgii až po estetickou medicínu. Do klinické praxe jsem nastoupila v roce 2014.

RP clinic - Esthetic Care

Na klinice RP clinic pracujeme se špičkovým nejmodernějším vybavením. Nově máme k dispozici laser Fotona, epilační laser a IPL. Kromě estetické dermatologie v RP clinic můžete nalézt i RP dent (komplexní péči o zuby) a také centrum tělových a infuzních terapií a zcela nově i kosmetiku InstitutEsthederm.

Klientům nabízíme zkušený profesionální tým a vysokou kvalitu lékařské i nelékařské péče - klienti se u nás svěřují do rukou odborníků. V oblasti estetické a korektivní dermatologie klademe důraz na individuální přístup, širokou paletu kvalitních služeb a přirozené výsledky ošetření.

Klinika disponuje krásným prostředím v samém centrum Prahy. Je výborně dopravně dostupná jak prostředky hromadné dopravy (metro, tramvaj, vlak), tak autem (parkování je možné v sousedícím OC Palladium).

Klientům jsme k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 hod, případně i soboty dle individuální domluvy. Pro konzultaci či ošetření prosíme klienty o objednání předem na konkrétní čas, aby nikdo dlouho nečekal a na každého jsme si mohli vyhradit dostatek času, který je pro konzultaci/ošetření potřeba.

Během konzultace nejprve probereme obecnou anamnézu, poté konkrétní problém, se kterým pacient přichází. Posléze pacientovi nastíním možná řešení a společně vybereme některou z vhodných možností.

Je důležité zmínit, že individuální konzultace jsou na naší klinice, RPclinic zpoplatněné částkou 800 Kč. Pro více informací doporučuji kontaktovat naši recepci.

Profesní filozofie

Ve vztahu lékař - pacient je pro mě zcela zásadní důvěra a komunikace. Ke každému klientovi vždy přistupuji individuálně, dávám důraz na důkladné vysvětlení možností a alternativ.

Na RP clinic si přejeme, aby se u nás každá klientka cítila jako princezna.

Zajímavosti

Momentálně jsem nově navázala spolupráci s loono.cz, neziskovou organizací, která se zaměřuje na prevenci onkologických onemocnění. Dne 1.11. 2021 jsme natáčeli vstup o prevenci rakoviny kůže (pro IGTV).

Má práce se mi často prolíná i s mým volným časem. Můj muž je plastický chirurg, takže spolu často probíráme a řešíme složité pacienty. Ve svém volném čase se také dále vzdělávám - samozřejmostí je účast na odborných seminářích a workshopech.

Velmi rádi cestujeme a poznáváme nová místa. Relaxuji nejraději doma s knihou nebo na hodině jógy.

Kliniky

RP CLINIC - Esthetic Care

RP CLINIC - Esthetic Care

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.