Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Délka pracovní neschopnosti po abdominoplastice

anna3959
31. 10. 2008 · Poslední odpověď: 6. 11. 2008

Dobrý den, mám vážný zájem o abdominoplatiku, ale nevím jestli to bude možné ohledně práce. Jakou dobu je nezbytně nutné být doma a ležet? pracuji jako účetní tj.sedavé zaměstnání. Děkuji Anna

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 6. 11. 2008
Nejlepší odpověď
Vážená paní,
abdominoplastika, při které vypínáme kožní kryt přední stěny břišní a velmi často také zpevňujeme břišní svaloviny patří mez mírně náročnější operace v problematice kosmeticko-estetických operací a proto pooperační klidový režim je delší, než třeba po liposukci. V prvém pooper. týdnu budete pouze doma, dle pokynů operatéra se budete dostavovat na převazy. Při předpokládaném nekomplikovaném hojení jsou obvykle možné ve druhém týdnu pomalé procházky. I ve třetím týdnu je nutné maximální fyzické šetření. Velmi lehkou kancelářskou práci budete schopna provádět tak po 3 týdnech. Teprve po 6 týdnech od operace budete schopna plné zátěže neboť 6 neděl po operaci jsou pevně srostlé sešité svaly. To, co jsem teď napsal, je pouze orientační nástin, raději vše prodiskutujte se svým operatérem.
Srdečně Vás zdravím, prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 3. 11. 2008
Rekonvalescence se odvíjí od rozsahu provedení zákroku, zpravidla asi 3 týdny. Klid a uvolnění plochy břicha co nejdéle je ve Vašem zájmu. Elastický návlek břicha po operaci Vám v tom pomůže. S pozdravem dr. Michal Puls.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 1. 11. 2008
Počítejte dva až tři týdny při bezproblémovém průběhu.
Zdraví
Dr Svoboda

Související dotazy

Příprava na abdominoplastiku

regi6150771
7. 12. 2015 · Poslední odpověď: 9. 12. 2015

Dobry den, v unoru jsem objednana na abdominoplastiku s liposukci, nasla jsem si veskere informace o zakroku jak vse probiha, jak to vypada den ,dva ci tyden atd po zakroku. Nebojim se komplikaci, ale opravdu strasne se bojim bolesti a hlavne toho jestli ja mam rozestup svalu ktery se bude muset sesivat? Prikladam svoji fotku. Je nejaky zpusob jak se na plastiku bricha da pripravit? Nechci neco zanedbat a pak zarizovat na posledni chvili. Dekuji za Vase informace. Monika

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 12. 2015
Nejlepší odpověď
Pokud jste již objednána Vaším operaterem na výkon a neznáte veškeré přípravy a máte pocit, že jste byla nedokonale poučená, vyměňte operatera. Abdominoplastika je jeden z výkonů v estetické chirurgii, který ma svá výrazná rizika a to vše byste měla před výkonem vědět od svého operatera.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Abdominoplatika s mírnou nadváhou

Lenka574125
Lenka574125
18. 9. 2017 · Poslední odpověď: 16. 10. 2017

Dobry den, chtela bych podstoupit abdominoplastiku, ale nejsem si jista zda muzu a jaky bude efekt, kdyz mam nadvahu, byla jsem na konzultaci a pan dr. mi rekl, ze jsem jeste v norme a hubnout nemusim a plastiku muzu podstoupit ted na podzim( a to uz na rychlo hubnout nedoporucuje). Vahu uz mam 4 roky stejnou a to 95kg. Po druhem porodu mam rok a pul a prvnin byl cisarem pred 4 lety( rozestouple svaly pry nemam). Chtela bych vedet nazor i jinych lekaru. Moc dekuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
možná by to situaci zlepšilo, i když si nemyslím, že by to byla 100% prevence, nicméně náklady by byly extra vysoké, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2009
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 10. 2016
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 8. 2012
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 8. 2016
Rekonstrukce prsu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2018
Endoskopická operace karpálního tunelu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2017
Labioplastika
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 1. 2018
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 3. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi