Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Oteklé břicho 6 týdnů po operaci

Santaliii6
16. 2. 2010 · Poslední odpověď: 18. 2. 2010

Dobrý den, jsem 6 týdnů po a stále mám oteklé (je-li to ještě možné) břicho tak, že se nedostanu do kalhot, které jsem nosila před zákrokem. Je to v pořádku?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 18. 2. 2010
To asi v pořádku není, zkuste konsultovat svého operatera. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
17. 2. 2010
Dobrý den, odporučuji zeptat se osobně svého lékaře, aby se na Vás podíval a vyšetřil Vás, déledobě trvající otoky opravdu mohou být a záleži na technice, rozsahu operačního výkonu a i individuálních dispozicích. také je důležité zhodnocení eventuální retence tekutiny v místě rány a jeho řešení. Mějte se dobře. Dr.PACHMAN, klinika Riva, brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 16. 2. 2010
Myslím,že především by jste měla kontaktovat svého operatéra.I po tak dlouhé době můžete mít v podkoží nahromaděnou tekutinu (serom),která potřebuje vypunktovat
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Stále větší bříško měsíc po abdominoplastice

Vero
Vero
21. 3. 2016 · Poslední odpověď: 22. 3. 2016

Dobrý den,jsem zkoro 1.mesic po zakroku. Nemam zadne potize.citim se dobre. Jen se obavam toho ze mi uz takove brisko zustane:(

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 3. 2016
Pak jste nespíš nepodstoupila standardní abdominoplastiku, ale jen ubrání přebytku kůže podbřišku. Pak se není co divit, že je takový efekt. Možná, že to odstupem času spraví jen liposukce.
Zdraví Dr,. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Nevzhledná jizva po abdominoplastice

tyna228547
23. 9. 2014 · Poslední odpověď: 23. 9. 2014

dobrý den,chtěla bych se zeptat,že takto jizva po měsíci,by asi vypadat neměla že?dále mě zajímá je docela vysoko a v běžných kalhotkách nebo v plavkách schovat nepůjde,šla by snížit?teď po tom měsíci s operací spokojená moc nejsem,čekala jsem břicho lepší,když se ohnu kůže je volná a nad pupkem skoro stejná tak jako před tím,to nechápu,byl mi přesunut pupek,tím pádem by se i z vrchu kůže měla natáhnout?břicho mám stále vyvalené(sešité svaly jsme neměla,neměla jsme rozestup),břicho je skoro stejné jak před operací,pouze je pryč počínající převis.pan doktor mi vzal půl kg kůže,co ž si myslím,že je málo na to jak jsem měla tu kůži volnou.deset let jsem čekala na to až si operaci budu moct dovolit a výsledek nevím no.píši to sdem,protože mě zajímá nátzor i jiných lékařů.ještě chci dodat,že mám jizvu po císařským řezu,na foto ani vidět není,tak taky nechápu proč ty dvě jizvy dělí asi 8 cm.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 9. 2014
Nejlepší odpověď
Takto po slovním vysvětlení nelze se vyjádřit ani k přístupu k technologii operace, ani k výsledku. Jste-li si nejistá s výsledkem ideální je si objektivizovat situaci na jiném pracovišti a nechat se osobně vyšetřit.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 6. 2015
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 1. 2017
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2012
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2020
Syndrom karpálního tunelu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2013
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 2. 2015
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 6. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi