MUDr. Jiří Vrbický

(10 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Kloknerova 1245/1, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 14 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1111656144
MUDr. Jiří Vrbický
(10 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 4058 návštěv profilu

MUDr. Jiří Vrbický má dlouholetou praxi a kvalifikaci nejen v oboru plastické a estetické chirurgie, ale též v traumatologii a všeobecné chirurgii. 13 let pracoval na chirurgicko-traumatologických odděleních (zprvu v Příbrami, pak v Praze), 3 roky pracoval jako chirurg a všeobecný lékař v zahraničí (Asie, Jižní Amerika) a 7 let pracoval na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze. 

Od roku 1989 vedl oddělení plastické chirurgie ve Fakultní poliklinice v Klimentské ul. v Praze 1 a byl součastně ordinářem pro plastickou chirurgii na chirurgicko-traumatologickém lůžkovém oddělení. Od r. 1997 provozuje soukromou praxi.

MUDr. Jiří Vrbický získal 1. a 2. atestace z všeobecné chirurgie a atestaci z plastické chirurgie. Absolvoval několik studijních pobytů v zahraničí s tematikou mikrochirurgie, prsní implantáty, tumescentní liposukce, atd.

Členství

Je členem lékařských společností: plastické chirurgie, estetecké chirurgie, popáleninové mediciny, chirurgie ruky, flebologické společnosti a European Society of Plastic and Reconstructive Surgery.

Publikace

Publikuje v odborných časopisech a má bohatou přednáškovou činnost na vědeckých konferencích.Snaží se též popularizovat svými články v médiích nové trendy v estetické chirurgii.

V oblasti estetické chirurgie se MUDr. Vrbický dlouhodobě věnuje transplantacím tukové tkáně (lipografting). Je průkopníkem ve využití vlastního tuku s kmenovými buňkami k omlazovacím zákrokům zejména v oblasti obličeje. Provádí a propaguje šetrné a moderní chirurgické postupy v estetické chirurgii obličeje jako např. „minifacelifty" nebo netradiční operace víček

Klinika, kde MUDr. Jiří Vrbický působí, se specializuje na estetickou chirurgii a chirurgii ruky. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a kvalifikaci lékařů se na klinice rovněž specializují na reoperace po již dříve provedených estetických operacích.  

Zásadou pracoviště je přísně individuální přístup k pacientovi. Používá se zde celá paleta nejmodernějších,nebo i vlastních, operačních postupů. Klinika je ve spojení s mnoha zahraničními pracovišti, se kterými si vyměňuje zkušenosti.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1985

První návštěva zdarma:

  • Ano

Zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (10)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Konečně ploché bříško

Kompletní příběh (Tumescentní liposukce):

Ráda bych touto cestou poděkovala panu MUDr. Vrbickému, u něhož jsem v únoru 2016 po dlouhém rozvažování podstoupila liposukci podbřišku. Oceňuji, že mi hned sdělil, že se liposukce nemusí povést dobře, jelikož jsem měla bříško hodně měkké. V ordinac...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jiří Vrbický o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (11)

Strach z labioplastiky je zbytečný

zdravim... dne 6.11.2017 jsem podstoupila labioplastiku v Medicentrum u pana doktora Jiriho Vrbickeho...Naprosto skvely lekar. Vstricny, citlivy a predevsim spickovy operater. .Uz 2.den po operaci to vypadalo lepe nez pred zakrokem.. Po tydnu...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Požádejte: MUDr. Jiří Vrbický o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (198)

Lip lift bez viditelné jizvy
Odpověď odborníka · 2. 7. 2020

Musím reagovat na váš dotaz.Jestli hledáte pro řešení kosmetického problému operatéra který podle vašeho názoru používá nejlepší techniku pak degradujete plastické chirurgy.Plastická operace není šití cviček v Baťově továrně.Podíval jsem se...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (9)

Zobrazit další články
Požádejte: MUDr. Jiří Vrbický o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!