Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vyboulený pupek

Romy
8. 11. 2008 · Poslední odpověď: 3. 3. 2012

Je mi 34 let,mám 3 děti.Další mít už nebudu.Od dětství mám problém s pupíkem.Je velký a vypoulený ven.Trápí mě to,chtěla bych mít pupík jako ostatní a neschovávat ho v plavkách,.... Dá se to napravit?Kolik by to asi stálo a co to obnáší?Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 11. 2008
Nejlepší odpověď
Otázka je co v pupíku je , nebo co je kolem. To se musí vidět. Bude-li to kýla pak Vám jí mají spravit plastici, nebo chirurgové na pojišťovnu. Bude-li to vytahaná kůže po dětech pak je vhodné provést plastiku stěny břišní. Prosté obřezávání kůže pupíku se nehojí hezky a vždy je to patrné. Může to být i kombinovaný problém výše uvedených nálezů. Vyberte si hlavně erudovaného plastického chirurga. To je důležitější než cena. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 11. 11. 2008
Vážená paní, určitě se dá tvar pupíku napravit. Jde jen o to, jakým zákrokem. Ono se totiž někdy pod zdeformovaným pupíkem skrývá překvapení - kýla. Proto by Vás měl nejprve vyšetřit plastický chirurg nebo chirurg a teprve pak je možno stanovit typ operace. Může jít jen o jednoduchou korekci v lokální anestezii, ambulantně, cena kolem 2000 Kč, může však jít i o operaci v celkové narkoze s jednodenní hospitalizací kvůli plastice kýly. Pak by se cena na naší klinice Medicom VIP pohybovala kolem 20 000 Kč /vše zahrnuto/.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

Premium
Chrudim . 9. 11. 2008
Dobrý den. Přičin, proč je pupek vypouklý může být více. Třeba i pupeční kýla. Potom by byl zákrok hrazený pojišťovnou. JInak korekce stojí v lok. an. 3 500 Kč. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Kolik stojí úprava pupíku?

Anonymous704934
Anonymous704934
24. 5. 2018 · Poslední odpověď: 29. 5. 2018

Dobrý den, chtěla bych ze zeptat. Mám od narození pupík ven prý je to nějaká tuková šupina a mně se to nelíbí, chtěla bych mít pupík dovnitř " důlek " kolik stojí tento zákrok a jak dlouho se to hojí ? Operace jen v Praze! Přikládám foto, děkuji za odpovědi.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
velmi pravděpodobně drobná kýla, anebo kousek tuku v pupeční jizvě, obojí technicky možné do tvaru , který chcete, ale jak finančně tak doba hojení záleží na tom, o co se reálně jedná, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi