MUDr. Pavel Xinopulos

MUDr. Pavel Xinopulos

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská 255/41, Olomouc, Olomoucký kraj
MUDr. Pavel Xinopulos
MUDr. Pavel Xinopulos
Žádné recenze

Informace

MUDr. Pavel Xinopulos je plastický chirurg, který se specializuje na celé spektrum výkonů plastické chirurgie a estetické medicíny jak v lokální, tak i v celkové anestezii. Ordinuje v příjemném prostředí nově a moderně vybavené ordinace v Olomouci.

MUDr. Pavel Xinopulos ordinuje společně se svými kolegy, vysoce kvalifikovanými a certifikovanými odborníky specializující se na zákroky estetické medicíny a plastické chirurgie. Nabízejí nespočet ošetření a zákroků na nejvyšší světové kvality. Mezi nejčastější zákroky nabízené panem doktorem jsou například injekční výplně kyselinou hyaluronovou a nebo botoxu, mezoterapie a jiné procedury k odstranění vrásek, chirurgické, ale i injekční zvětšení rtů, modelace celého těla a využití moderních přístrojů k omlazení a zpevnění pokožky. Mezi operace plastické chirurgie patří zvětšení, modelace nebo zmenšení prsou, abdominoplastika, operace a reoperace nosu, blefaroplastika, plastická operace paží a mnoho dalších 

MUDr. Pavel Xinopulos v roce 2012 úspěšně odpromoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v oboru plastické chirurgie. Je držitelem diplomu celoživotního vzdělání, platné licence udělené českou lékařskou komorou k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru plastické chirurgie a pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře taktéž v oboru plastické chirurgie. 

Od MUDr. Pavla Xinopulosa se vám dostane velmi profesionálního a osobního přístupu. Již na první konzultaci, která je vždy doprovázena s operatérem, je každému klientovi individuálně navržen a připraven plán ošetření. Je pečlivě prozkoumán zdravotní stav každého pacienta a zkonzultovány reálné představy výsledku požadovaného zákroku. 

MUDr. Pavel Xinopulos své klienty přijímá v ordinaci ve velmi dobře dostupné části Olomouce. Jak zákroky estetické medicíny, tak plastické chirurgie jsou prováděny pomocí moderních technologií v moderně vybavených operačních sálech. Profesionalita MUDr. Pavel Xinopulos a celého jeho týmu jde ruku v ruce s lidskostí a nápomocností.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Asociace a ocenění:

  • Česká lékařská komora
  • Česká společnost plastické chirurgie

Zkušenost:

  • 12 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English
  • Slovenčina

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.