Mudr. Gabriela Konvičková

Mudr. Gabriela Konvičková

Žádné recenze
Ohodnotit
Olomouc, Olomouc, Olomoucký kraj
Mudr. Gabriela Konvičková
Mudr. Gabriela Konvičková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Gabriela Konvičková (Koporová) je plastický chirurg a specialista na estetickou a anti-agingovou medicínu s bohatými zkušenostmi a širokým spektrem odborných znalostí. Absolvovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a získala uznání jako odborný lékař plastické chirurgie a chirurgie.

Své zkušenosti získala nejen v České republice, ale také pracovala po boku předních chirurgů v zahraničí. Nyní své znalosti a dovednosti využívá jako plastický chirurg v Klinickém centru ISCARE a.s. v Praze. Dále působí na soukromé klinice Estetik Point, kde je oceňována nejen pro svoji profesionalitu, ale také pro přátelský a empatický přístup ke klientům.

MUDr. Gabriela Konvičková (Koporová) je aktivním členem mezinárodních asociací v oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny, což svědčí o vysokých standardech a odbornosti, kterou přináší do své praxe. Pravidelně se účastní mezinárodních kongresů a konferencí, kde sdílí své znalosti a získává nejnovější informace o moderních postupech a technologiích v oboru.

Její neustálé vzdělávání a snaha držet krok s nejnovějšími trendy v plastické chirurgii a estetické medicíně zajišťuje klientům nejlepší možnou péči a výsledky. Její přístup k léčbě je založen na individuálním přístupu ke každému klientovi, kde se snaží porozumět jejich potřebám a přání, a poskytnout jim tak optimální péči a výsledky.

Je specialistkou v oblasti aplikace výplní, kyseliny hyaluronové, niťového liftingu, mezonitě. Má bohaté zkušenosti se zvětšováním rtů pomocí vlastní unikátní techniky a nabízí širokou škálu dalších procedur, jako je odstranění vrásek, aplikace botulotoxínu proti pocení, odstranění kruhů pod očima a mnoho dalšího.

Klinika Estetik Point je centrem pro neinvazivní terapii, estetickou medicínu a plastickou chirurgii. Aktivně sleduje celosvětové trendy v oblasti tělové a obličejové terapie a nabízí nejmodernější technologie a novinky v České republice. Specializuje se na trendy ošetření, jako je redukční modelace těla 6 v 1 a prémiové anti-agingové ošetření DermaClear.

Kombinace odbornosti, profesionalizmu a osobního přístupu MUDr. Gabriely Konvičkové (Koporové) a moderních technologií a postupů poskytovaných Klinikou Estetik Point zajistí vaši spokojenost a důvěru v péči o vaši krásu a zdraví.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.