MUDr. Boris Jegorov
MUDr. Boris Jegorov

MUDr. Boris Jegorov Premium

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Pod Krejcárkem 975, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 6 hodin
MUDr. Boris Jegorov
MUDr. Boris Jegorov Premium
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 797 návštěv profilu

MUDr. Boris Jegorov je plastický chirurg specializující se na zákroky plastické chirurgie a ošetření estetické medicíny na známé klinice OB Care v Praze.

MUDr. Boris Jegorov vystudoval Lékařskou fakultu v Hradci Králové a do týmu OB Care v Praze nastoupil v lednu 2024. Měsíc před tím úspěšně složil atestaci v oboru plastická chirurgie. Zkušenosti v tomto oboru získával mimo jiné i na svých předchozích působištích. Pracoval například jako vedoucí lékař na klinice estetické medicíny Beauty Body clinic, kde se specializoval na aplikaci výplňových materiálů či jako lékař na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Bulovka, kde se zabýval rekonstrukcemi prsu, body contouringem a onkochirurgickými rekonstrukcemi obličeje.

Své znalosti si neustále rozšiřuje jak účastí na krátkodobých stážích, tak absolvováním českých i zahraničních kurzů. Už dvakrát vyrazil pomáhat potřebným do rozvojových afrických zemí. Jako lékař a chirurg působil v Zambii a v Keni.

MUDr. Boris Jegorov se specializuje na zákroky estetické medicíny a plastické chirurgie, jako je zvětšení, modelace, zmenšení prsou, abdominoplastika, liposukce, rhinoplastika otevřenou a uzavřenou metodou, face lift a mnoho dalších. V estetické medicíně se pan doktor specializuje na aplikace injekčními výplněmi, ošetřením pleti, odstranění vrásek, zvětšení rtů, neinvazivní lifting a nespočet dalších estetických a dermatologických zákroků.

Pro MUDr. Borise Jegorova je nesmírně důležitá první konzultace s klientem. Vyslechnout jeho přání a společně připravit operační plán se všemi potřebnými informacemi.

„Hlavní je poslouchat, co pacient skutečně chce. V našem oboru je hlavní potřeba pacienta a cílem je, aby byl ve finále spokojen.“

Mezi jeho koníčky patří mimo jiné jachting a potápění, v němž má kvalifikaci instruktor se dvěma hvězdami.

Klinika OB CARE, s.r.o. je moderně vybavená klinika v klidné části Prahy se třemi operačními sály vybavené moderním zařízením. Na klinice OB CARE, s.r.o. společně s MUDr. Borisem Jegorovem ordinuje MUDr. Martin Skála a MUDr. Jakub Kníže.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Abdominoplastika

S výsledkem abdominoplastiky se sešitím diastázy a odsátím tuku na bocích jsem nadmíru spokojená, splnil se mi můj sen mít ploché bříško. Pan MUDr. Boris Jegorov je špička ve svém oboru, je velice empatický člověk a doporučuji si k němu zajít na konz...Číst dál

Požádejte: MUDr. Boris Jegorov o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (19)

Videa (3)

Požádejte: MUDr. Boris Jegorov o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Článek (1)

Mommy Makeover

Mommy Makeover

Mommy Makeover je komplexní soubor estetických chirurgických procedur určených pro ženy, které chtějí obnovit svou postavu po těhotenství, porodu...
4. 6. 2024

Kliniky

Požádejte: MUDr. Boris Jegorov o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!