Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vaky pod očima

Uzivatel
21. 9. 2007 · Poslední odpověď: 25. 9. 2007

Dobry den preji, je mi 53 let jiz jsem podstoupila operaci hornich,dolnich vicek,nasledne po roce i face-lift,vse co jsem podsoupila bylo zbavit se vaku pod dol.vicky,stejne je mam porad chtela jsem podstoupi po 2 letech opet dolni vicka aby vaky byly uplne odstranene,odpoved lekare byla,nelze to odstranit,neni tam nic navic a mohla bych dopadnout tak ze by se mi dole oko vice vyboulilo,je to muj velky komplex,nevim jak se toho zbavit,po operaci obliceje pokud jsem byla otekla vse bylo super po necelem roce kuze opet povolila,lekar mi tvrdi ze po face liftu kuze se vypina jeste dlouho rok i vice,otazka ma zni,zda je to mozne,a prosim o radu co mqam delat abycgh nemela vyky pod ocima,vypada to jako opuchla dolni vicka?dekuji za odpoved.Carmella

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 25. 9. 2007
To o čem píšete, pokud se dá soudit, jsou otoky v oblasti úhlů jařmových obloů - tedy ne přímo pod očima, ale spíše zevně....? Pokud ano, pak jsou chirurgicky alespoň dle mých zkušeností neodstranitelné. Nikdo vlastně ani nezná přesnou příčinu jejich vzniku. Stejně tak jako ve vašem případě i já mám zkušenosti, že na tyto otoky nezabírá ani operace víček, ani face lifting, ani tbl. proti otokům apod. I přes své 14 ti leté zkušenosti toto neumím řešit a také bych rád věděl jak na to. Jednou z hlavních příčin je asi ženský hormon estrogen. S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi