Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otoky, kruhy pod očima a nerovnosti

Marie279998
2. 4. 2015 · Poslední odpověď: 7. 7. 2015

Měla jsem problémy s prohlubněmi pod spodními víčky a proto jsem se rozhodla je vyplnit výplní.Bylo použito materiál princes a na lícní kosti teosyel.Měla jsem přijít na dopíchnutí za tři týdny ,ale zjistila jsem ,že jsem gravidní tudíž se nic nekonalo.Po porodu ,který proběhl bez problému mně zustaly pod očima obrovské pytle ,vaky vytahané kůže a nastal muj problém a neustálý běh po konzultacích a radách co s tím . Nakonec došlo na plast. operaci dolních víček při které mi bylo i odstraněn zbylí materiál pod víčkem a odrstraněny tukové váčky.Byla jsem nadšená a čekala konečně ,že budu vypadat jako člověk jenže jsem byla zklamaná.Pod očima mám neustále kruhy a otoky ,na pravém oku náznak neustále takové malé jitrničky pravděpodobně pozůstatek té výplně ještě a pravé oko mi neustále natíká pod víčkem spodním tak ,že někdy mám velký vak pod okem .Už jsem z toho zoufalá ,nikdo mi neumí pomoci a poradit jak by se problém dal vyřešit .Už nevím na koho se obrátit ,jelikož jsem už zkoušela mnoho odborníku.Uplynuly dva roky od zákroku dolních víček a já stále nenacházím radu ,tudíž mi nezbývá než chodit se slunečními brýlemi ,jelikož se stydím za své oční okolí. Četla jsem ,že existuje i zákrok dolních víček ,při kterém se posune očnioblouk sval nebo něco takového více nahoru a vede se řez mírně na straně očí ..Múže mi někdo prosím pomoci a poradit ..??Dala bych vše za krásný pohled očí bez otoku a kruhů pod očima .Děkuji za jakoukoliv radu

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 7. 7. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
moc bych Vám doporučila konzultaci u našeho výborného plastického chirurga MUDr. Paulise. Příští týden je zde ve dnech 13. a 15. 7. Hodil by se Vám nějaký z těchto dní?
Medical Institut, Plzeň
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den
Přesně jako paní doktorka doporučuji fotku k posouzení nebo konzultace děkuji a hezky zbytek dne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 2. 4. 2015
Dobry vecer? Bez vysetreni anebo alespon shlédnutí Vasich foto je rada opravdu velmi tezka. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kruhů pod očima
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Mezoterapie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2014
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Facelift
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2013
Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2021
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 2. 2024
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi