Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Svesena kuze spodnich vicek po botoxu

EVA37
11. 3. 2021 · Poslední odpověď: 17. 3. 2021

Dobry den, byla jsem na botoxu cela a kolem oci a dopadlo to katastrofalne. Nebyla jsem poprve a botox aplikovala stejna pani doktorka jako pokazde, ale tentokrat pichala na jiny mista, nez jsem byla od ni zvykla.Prislo mi ze docela pod oci a uplne skoro do oboci. Tam to nikdo nikdy nepichal a bylo mi to divne.Vyzaduji zvednute oboci,vzdy jsem byla spokojena, bohuzel ale z nejakeho duvodu mi pichla botox tak, ze jsem mela snizene oboci, vrasky a pokles hornich vicek a pod ocima vytahane vaky kuze. Pani doktorka na tel.nereagovala a kdyz jsem tam prisla osobne, tak mi rekla, ze priste to pichneme jinak:)!Tento efekt trval pres dva mesice a ja nechodila prvni mesic ani do prace. Je mi 36 a vypadala jsem na 50 a horky kandidat na plastiku vicek vrchnich i spodnich. Problem bohuzel i po roce pretrvava, kuze pod ocima se vratila do puvodniho stavu jen o 70%. Muzete mi poradit,jak si mam pro priste hlidat, aby se neopakovalo neco podobneho u nekoho jineho a muzete mi napsat proc se mi to stalo? Dekuji. Dodrzovala jsem vsechny pokyny po aplikaci, presne prave proto ze bych nikdy nechtela vypadat zrudne.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 16. 3. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den, na toto neexistuje žádná dobrá rada. Myslím, že každému lékaři, který aplikuje botulotoxin se tato komplikace stala. Já bych zvážil, jestli nechodit dále k té paní doktorce, protože o vás má podrobné záznamy a věřím, že již nikdy nebude aplikovat do inkriminovaných míst. JInak obecně asi chodit k ověřeným lékařům. S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 17. 3. 2021
Dobrý den,
souhlasím, v tomto nelze jednoznačně poradit. Komplikace bohužel mohou nastat.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 16. 3. 2021
DOBRÝ DEN PANÍ EVO, BOHUŽEL VEŠKERÉ ESTETICKÉ VÝKONY S SEBOU NESOU RIZIKO TOHO, ŽE SE VÁM VÝSLEDNÝ VZHLED NEBUDE LÍBIT.. JE TO PODOBNÉ JAKO U KADEŘNICE, TAM ALE VLASY DOROSTOU! MUSÍTE SI UVĚDOMIT, ŽE PO ESTETICKÉM VÝKONU CESTA ZPĚT NEVEDE. POKUD NEJSTE SPOKOJENÁ S PŘIROZENÝM VZHLEDEM TAK, JAK VÁM JEJ DAROVALA PŘÍRODA, NEBUDETE NIKDY SPOKOJENÁ S ŽÁDNÝM DALŠÍM A DALŠÍM ESTETICKÝM VÝKONEM.. BOHUŽEL, JIŽ JSTE NASTOUPILA DO TOHO BLUDNÉHO KRUHU, KTERÝ NIKAM NEVEDE A ANI NEMÁ CESTY ZPÁTKY..SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 3. 2016
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 5. 2023
Karboxyterapie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2009
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 7. 2017
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 12. 2015
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2023
Odstranění xantelazmat
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 6. 2015
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi