Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Neustálé otoky a nerovnost po operaci spodních víček

Marie279998
14. 3. 2016 · Poslední odpověď: 17. 3. 2016

Dobrý den ,prosím o radu ,která se týká oblasti spodních víček.V roce 2012 jsem podstoupila výpln spodních víček materiálem Teosyl jednu aplikaci po které se mi zhruba po roce udělaly obrovské vytahané pytle neboli vaky na spodních víčkách a jediná možnost jak se jich zbavit a znovu vyjít mezi lidi a cítit se dobře bylo podstoupit klasickou blefaroplastiku spodních víček .Tu jsem tedy podtoupila na jaře roku 2013 .Vše proběhlo v pořádku ,ale s jedním okem mám neustále problémy a sice neustálý náznak takového jelita pod okem jakoby bylo odebráno méně kuže než na druhém oku a také mám velmi časté obrovské otoky pod očima na které jsem v životě netrpěla.Pravé oko je opravdu nerovné a jelito velmi velké a viditelné ,takže mám velké psychické problémy a chodím v podstatě neustále nejraději ve slunečních brýlích.V současné době jsem podstoupila opět minilift spodních víček ne klasickou cestou jako je blefaroplastika ,ale obávám se ,že žádný výsledek pozitivní to mít nebude a pravé oko ,které má to jelito mne zlobí hodně krvácelo a již čtvrtý týden mám obrovský hematom krevní sraženinu po okem .Levé oko bylo zahojené za necelé dva týdny ani žádné modřiny nebyli..Minilift spodních víček jsem podstoupila i z duvodu velkého nahromadění kuže při usměvu a gestikulaci ,vzhledem k tomu ,že mi přidávali oči několik let nahoru .Je možné ,že při první operaci v roce 2013 bylo něco uvnitř poškozeno operací a proto se objevují otoky a je možné ,že nebylo vybráno vše a zustalo něco co mi tam dělá tu neustálou nerovnost jelito?Už nevím co s očima nebo lépe s okem podniknout dále,abych měla zase krásně rovné spodní víčko ..Mám pocit ,že jsem vyčerpala všechny možnosti ,vzhledem k tomu ,že je mi již vidět bělmo mezi duhovkou a okrajem víčka nemohu podstoupit znovu klasickou blefaroplastiku snad jen bez řezání kuže a podívat se co mi tam ten problém dělá ,ale to se mi opravdu už nechce po tom všem co jsem podstoupila ...Děkuji všem za jakoukoliv odezvu a Váš čas

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 3. 2016
Nejlepší odpověď
Takovýto stav je nutno vyšetřit a probrat osobně.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2023
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 2. 2013
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2009
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 10. 2022
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 10. 2020
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2014
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2022
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi