Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Injekční lipolýza tváří

Janiirondine
6. 2. 2012 · Poslední odpověď: 20. 2. 2014

Dobrý den, chtěla bych podstoupit injekční lipolýzu na tváře-menší redukce tuku. Vím, že touto metodou lze odstranit pouze minimlání tukové zásoby, což by mi i vyhovovalo. Jak jsem se dozvěděla, nelze na tváže použít liposukce klasická ani ultrazvuková. Chtěla jsem se zeptat, jak lipolýza probíhá-zda se látka vstříkne přímo jehlou či pomocí mezoterapie. A zda hrozí nějaká rizika. Četla jsem jednu zkušenost, kdy si pacient nechal touto metodou ošetřit vnější stehna a zůstaly mu tam ještě dva měsíce po zákroku zarudnutá bolestivá místa. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den, při ošetření fosfatidylcholinem v kterékoli lokalizaci dochází k otoku, zarudnutí a menší dotykové citlivosti spolu i s možným lehkým zatuhnutím, což souvisí s normálním pozákrokovým průběhem a spontánně odeznívá do týdne, citlivost ošetřované oblasti až ony 2 měsíce. Aplikuje se velmi jemnými jehličkami přímo do tukové tkáně.

Hezký den

MUDr. PETR PACHMAN
Premium
Praha . 20. 2. 2014
Dobrý den,
dnes již výrobci nabízejí speciálně upravené přípravky vhodné pro aplikaci do tváří, takže výše uvedené reakce se objevují minimálně a také rychleji odezní.
K aplikaci se používají tenké jehličky, pomocí kterých látku zavádíme do tukové tkáně v podkoží. Zákrok je bezpečný, protože do obličeje se aplikuje menší množství než do jiných partií těla. Reakce, pokud nastane, odezní v průběhu dní.
S pozdravem,

MUDr. Milena Vojtíšková
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
6. 2. 2012
Dovolujeme si reagovat na Váš dotaz, umístěný na internetových stránkách
V MYCLINIC ošetřujeme lipolýzou podbradek a oblast dolní čelisti.
Používají se nejtenčí a krátké (0,8 mm) jehličky a roztok s fosfatidylcholinem se aplikuje do tukové tkáně v podkoží. V oblasti obličeje se používá velmi malé množství roztoku (mnohem méně než na stehna), takže zákrok je bezpečný. Místo je po ošetření červené, oteklé a bolestivé cca týden.
S pozdravem
MYCLINIC prague
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Bolestivost lipolýzy podbradku

Dana298381
Dana298381
15. 7. 2015 · Poslední odpověď: 28. 7. 2015

Dobrý den, ráda bych získala nějaké informace o lipolýze podbradku.Zda je to bolestivé a zda můžou nastat nějaké komplikace.Děkuji Věra

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 16. 7. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, aplikace trošku štípne, ale celkem se to dá v pohodě absolvovat. Užití znecitlivující masti v tomto případě nepomůže, aplikuje se do podkožního tuku. Po aplikaci bývá zarudnutí a otok rámcově 2-3 dny. S pozdravem Dr.Horyna Pavel

Nástup efektu po lipolýze brady

veru375620
veru375620
1. 6. 2016 · Poslední odpověď: 7. 6. 2016

Dobrý den, chystám se na IL brady (vzhledem k většímu množství tuku působí nerovnoměrně). Chtěla bych se zeptat, jak dlouho v takovém případě může trvat otok-resp. kdy se místo zákroku vrátí do původní podoby, než začnou být vidět výsledky.

Děkuji, Veronika

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den Veroniko,

co se týče injekční lipolýzy, samotný otok může přetrvávat zhruba 2-3 dny. Výsledky by měly být viditelné cca do 4-5 týdnů po zákroku. V případě většího množství tukové tkáně je žádoucí ošetření zopakovat zhruba 3x. V případě zájmu o bezplatnou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Přejeme pěkný zbytek dne
Petra Clinic health s.r.o.

Rizika u injekční lipolýzy

simona376222
simona376222
2. 6. 2016 · Poslední odpověď: 7. 6. 2016

Dobrý den,

jaká mohou být zdravotní rizika spojená s podstoupením injekční lipolýzy. Dočetla jsem se, že se tuk ukládá v játrech a někdy to může vést až k jejich selhání. Jsem objednaná na zákrok, ale nyní mám strach. Děkuji.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 6. 6. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
riziko uložení tuku v játrech může vzniknout u velmi obézních jedinců, kteří mají nadmíru vnitřního tuku, který má jinak funkci ochrannou. Jedná se již o těžká stádia otylosti. Netýká se rozhodně injekční lipolýzy. Zdravotních rizik se obávat nemusíte, může se jen objevit modřinka, či lehký otok. Oba příznaky však během pár dní vymizí. S pozdravem a přáním krásného dne,
MUDr.Synková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2008
Lipolýza
Žádné odpovědi
Lipolýza
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2019
Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 5. 2022
Injekční výplně
28 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2014
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 12. 2022
Lipolýza
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 5. 2018
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 3. 2015
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 2. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi