Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Injekční lipolýza - počet ošetření

Alena_Maria_
19. 4. 2022 · Poslední odpověď: 17. 5. 2022

Dobrý den, u injekční lipolýzy se provádí několik ošetření s odstupem 6-8 týdnů. V mém okolí je klinika H+H Medical, ti mají uvedeno, že tento typ lipolýzy dělají v cca 5 ošetřeních s odstupem 2-3 týdny. Všude jinde mají odstup 6-8 týdnů. Jak je to možné? Podle čeho se mám tedy řídit? A je tento typ lipolýzy vhodný na redukci lokálního tuku na vnitřních stehnech, oblasti podžebří a boky? Výrazně jsem zhubla, cca 40 kg a na uvedených místech se drží tuk, který mi nejde zhubnout, je to i volnou kůží. Pravidelně cvičím, mám 178 cm a 78 kg, váhu si držím dva roky, tělo mám vcelku vypracované, ale ten přebytečný tuk nevypadá dobře. Zákroky jako je klasická liposukce podstupovat nechci, přijde mi to zbytečné na tak malé množství tuku. Prosím o radu. Děkuji a přeji hezký den A.T.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 17. 5. 2022
Dobrý den,
bez fotografie, nebo osobní konzultace není cílená rada možná, jedno vím, ale jistě injekční lipolýza za tento typ postižení ( jak popisujete ) rozhodně vhodná není. Její použití je vhodné ještě tak v případě tvarování obličeje ( podbradek, tváře apod. ). Počet ošetření a frekvence ošetření je závislá na typu produktu lipolýzy, nelze k tomu přistupovat takto obecně, jak zmiňujete, každý produkt je jiný, má jiného výrobce a také jiný postup aplikace. Liposukce by zcela určitě vyřešila váš problém.
MUDr Pavel Hlava
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2008
Lipolýza
Žádné odpovědi
Lipolýza
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2014
Plazmaterapie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 4. 2020
Lipolýza
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2019
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 12. 2022
Lipolýza
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 5. 2018
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 2. 2017
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi