Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Injekční lipolýza obličeje phospatydilcholinem?

Frejka452772
Frejka452772
26. 1. 2017 · Poslední odpověď: 14. 3. 2019

Dobrý den, dnes mi byla nabídnuta injekční lipolýza obličeje a podbradku klasickým phospatydilcholinem (PPC), na dalším pracovišti mi sdělili, že tento preparát do obličeje nepatří a nabízejí mi nějaké kokteily. PPC je prý pro obličejové části hodně nebezpečné. Mohu Vás požádat o názor? Děkuji Lenka B.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Body&Face clinique
Praha . 14. 2. 2018
Dobrý den, v Body&Face clinique máme nyní kombinované ošetření (injekční lipolýza a karboxyterapie) v akci za 1299,- Kč (obě dvě návštěvy). Výsledky jsou viditelné po cca 20-30ti dnech. Počet opakování v mnohém záleží na aktuálním stavu, resp, síle tukové řasy, kterou požadujete redukovat. Injekční lipolýzu v obličejových částech aplikujeme spolu s křemíkem ale i dalšími účinnými látkami, které jsou velkými pomocníky při následném zpevnění oblasti, kde dochází k postupné redukci tukové vrstvy. Ideálním řešením by byla Vaše osobní návštva, na které bychom zhodnotily Vás stav a Vaše požadavky a představy a následně bychom určily konkrétní postup, tak, abyste byla s výsledkem maximálně spokojena. Pokud Vám naše nabídka vyhovuje, spojení na kliniku najdete na našem profilu a ráda s Vámi provedu konzultaci osobně.

Přeji hezký den a budu se těšit na setkání,

Mgr. Pavlína Blažek *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Amaryllis Centrum Praha
2 adresy v Praha (kraj) . 27. 1. 2017
Dobrý den,
souhlasím s kolegy z níže psaných příspěvků - odpovědí. PPC se používá na " lipolýzu" podkožního tuku ne velkého množství i na tváři a nezaznamenala jsem zatím žádnou nežádoucí reakci. Také jest pravdou, že je vhodné mít tuto látku v kombinaci s dalšími aktivními složkami v jedné injekci, samozřejmě ne tak, aby se navzájem " praly". Přeji heký den, MUDr. Zlata Takácsová, Amaryllis Centrum Praha 1
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 27. 1. 2017
Dobrý den, také nevidím důvod proč by se nemohl aplikovat do obličeje. Právě oblast tváří a podbradku - tyto partie jsou vhodné k tomuto ošetření, a ne rozsáhlé lokality, kde je aplikace prakticky bez efektu.
Zdravím Dr.Horyna Pavel
MUDr. Kateřina Adamcová
Praha . 27. 1. 2017
Dobrý den, fostatidylcholin , neboli lecitin , je složkou lipolytických sér a nevidím důvod, proč by se nemohl aplikovat i do obličeje. S úspěchem toto používáme k modelaci tváří, podbradku a podobně.
Samozřejmě každý lékař musí zvážit při aplikaci všechna rizika , která v dané lokalitě mohou být,atˇuž z anatomického či fyziologického pohledu.
Hezký den
MUDr.Kateřina Adamcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Kam tuk mizi? Lipolyza bricha

misamol
misamol
5. 10. 2015 · Poslední odpověď: 7. 10. 2015

Dobry den,

Cetla jsem, ze u injekcni lipolyzy tuk ubyva, ale telesna vaha zustava stejna. Jako laik tedy odhaduji, ze se tuk pouze premistuje? Protoze, jestlize ubyde tuk z tela ven, musim ztratit i na hmotnosti, ne? Byla bych velmi rada za vysvetleni procesu, ktery v tele po zakroku probiha a odpoved na otazku, proc neubyva vaha. Nebo jsem si informace z internetu pouze mylne vylozila?

Jeste by me zajimalo, do jake hloubky se jehlicky vpichuji. Jde mi o to, ze mi chybi par zeber a nektere organy tedy nejsou zcela kryty zebry, tak aby nedoslo k jejich poskozeni.

Moc dekuji, pekny den, Michala

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 7. 10. 2015
Nejlepší odpověď
dobré ráno,

popravdě jen zírám. Slovní spojení: rozštěpeny tuk je odveden lymfatickym systemem z tela ven... je samozřejmě špatné. Rozštěpený tuk je odveden z místa aplikace lymfatickym systémem do horní nebo dolní duté žíly - do krevního oběhu. Pokud neni okamžitě zužitkován k výrobě energie, uloží se dočasně v játrech a poté se " přeuloží" do jiných míst těla. Z toho důvodu doporučuji svým klientkám minimálně týden po aplikaci dietu, případně fyzickou aktivitu, aby se uvolněný tuk rychle odboural na vodu a energii. Doufám, že už je to nyní jasnější.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2008
Lipolýza
Žádné odpovědi
Lipolýza
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2014
Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 5. 2022
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 12. 2022
Lipolýza
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 5. 2018
Lipolýza
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2018
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 2. 2017
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi