Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Ošetření obličeje lipolýzou

Pacient: tera6192675

Praha

Zákrok: stojí to za to

Informuje: tera6192675. 100% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

21. 5. 2020 · Aktualizováno: 22. 9. 2023

Pan doktor Alberto je úžasný!! Velice profesionální a pečlivý. Jsem s ním moc spokojená. Doporučuji

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Michaela

Velké díky MUDr. Prosovi Ve čtvrtek 11. 2. 2010 jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Prose. Pane doktore, velmi vám děkuji za dokonale odvedenou práci, jsem tak ráda, že jsem si zvolila právě Vás! Váš přístup k pacientovi je úžasný....

Číst dál
Vrátilo se mi sebevědomí

Jsem půl roku po labioplastice, sice jsem se déle hojila, ale výsledek je naprosto dokonalý. Žádné nepříjemné pocity při cyklistice, při sexu...sebevědomí se vrátilo kam patří..pan doktor naprosto super, operace trvala cca 45 minut, vše v lokále....

Číst dál
Perfektní léčba akné
Odborník na svém místě a úžasná i jako člověk ...je skvělá, nejlepší, jakou kdy můžete potkat a stejně suprová je i sestřička :o)) Není divu, že se na ně stojí fronta, protože u špatného doktora bývá čekárna prázdná! ... :o)

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína