Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cena epilace třísel

janule
4. 9. 2008 · Poslední odpověď: 5. 10. 2008

v tehotenství jsem si přez bříško nevidela,tak mne holyl přítel.Bohužel po porodu jsem si všimla že mi ochlupení roste přes třísla ke stehnum.Nemužu nusit ani vykrojene kalhotky je to příliš videt.častím holením se mi delá vyražka a nic to neřeší.chtela jsem se zeptat zda touto metodou lze toto ochlupení take odstranit a cca za jakou cenu.Dekuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
France Laure Cosmétiques
France Laure Cosmétiques
Žádné recenze
5. 10. 2008
V našem salonu máme přístroj z Francie, který je prvním přístrojem na světe, kterým se odstraňují trvale všechny, tj. světlé i šedivé chloupky! Jedná se o IPL přístroj Ariane a společnost Eurofeedback je u tohoto přístroje držitelem 17 světových patentů. Ceník výkonů naleznete na uvedených stránkách. Kontaktujte nás prosím na výše uvedeném kontaktu!

S pozdravem,
MUDr. Michal Sičák

P.S. Bližší informace o přístroji naleznete na.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Laserové Centrum Anděl
Praha . 10. 9. 2008
Dobrý den,
provádíme depilaci laserem,ideální pro odstranění je světlá neopálená kůže a tmavý chloupek.Zákrok je nutný několikrát opakovat asi po 6-8 týdnech 3-5x.Cena se pohybuje podle rozsahu mezi 3000-4000 Kč.Cena se postupně snižuje podle úbytku chloupků.
Tento zákrok se provádí ambulantně,pro větší komfort doporučujeme hodinu před zákrokem znecitlivující mast Emlu.
Objednání je možné na tel.č. nebo na e-mailové adrese.
S přáním hezkého dne laserové centrum Anděl-recepce
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
4. 9. 2008
Dobrý den, pro permanentní epilaci je zapotřebí 5 ošetření s odstupem 1 měsíce. Cena jednoho ošetření je 1500,- Kč. Pokud je zapotřebí více ošetření, jsou zdarma. S pozdravem Pavel Janda, tel.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze
Brno . 4. 9. 2008
Dobrý den,k odstraňování a redukci chloupků používám laser Candela Gentlelase.je potřeba min. 4 ošetření. Cena za první ošetření třísel (linie bikin) je 1900 Kč.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 4. 9. 2008
Dobrý den, metoda laserové depilace je velmi úsp?šná a doporu?uje se zejména tam, kde je problém se zar?stáním chloupk?. Je ovšem pot?eba absolvovat n?kolik zákrok?, abychom dosáhli požadovaného efektu, cca 5-7 ošet?ení. Cena prvního ošet?ení je vždy nejvyšší a pohybuje s cca kolem 4 500,-K?. další zákroky se již cena snižuje, v kone?né fázi se již pohybuje v ?ádu stokorun. Podrobn?jší informace ohledn? laserové depilace se do?tete nap?. na
S pozdravem MUDr. Simona Bed?ichová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2015
Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 6. 2012
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2008
Odstranění lipomu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 2. 2018
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 2. 2015
Odstranění tetování
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2010
Odstranění znamének
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2010
Laserová epilace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 3. 2021
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 12. 2013
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 4. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi