Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tmavší oblast třísel

Anonymní
lucii11
24. 2. 2010 · Poslední odpověď: 28. 2. 2010

Dobrý den, už asi 8 let se trápím tímto problémem. Nemám klasické pigmetové svrny, ale je to v důsledku poškození kůže (zaroslé chloupky doluji jehlou). K tomuto jsem náchylná - když si odřu koleno, zůstane mi po odloupnutí strupu tmavá svrna. V tříslech mám hroznou pasek, není to tak že bych měla sem tam nějakou hnědou svrnu, ale spíše už celou oblast třísel mám o 2 tóny tmavší než okolní kůže. Zajímalo by mě, zda se dá pomocí IPL odstranit chloupky a zároveň i pigmentace nebo se musí na každý zákrok zvlášť? Případně jaká jiná metoda by mi mohla pomoci? Zkoušela jsem 30% kyselinu glykovou, ale k žádnému zesvětlení nedošlo, kůžička co se slupuje je průhledná, na začátku když jsem používala Glyco A byly šupinky tmavé,ale pak si kůže zvykla a přestalo to působit.Že jsem nebyla několik let v plavkám snad ani nemusím říkat.Jedná se o oblast cca 3cm na šířku (od okraje kalhotek) a 7cm na délku na každé straně. Kolik by zákrok stál? Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
28. 2. 2010
Dobrý den, k řešení bych doporučil především prvotní epilaci laserem (možno i slabší IPL), poté přistoupit k depigmentační kůře (laser, chemický depigmentační peeling, bělící krémy). Cest je tedy více, ale nakonec by měly vést k dostatečnému výsledku. S pozdravem, Dr. Pachman, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 25. 2. 2010
Dobrý den.
Na Klinice GHC používáme k depilaci přístroj AESTHERA.
Jedná se o fototerapeutický přístroj užívaný k redukci chloupků ( depilace ) a k omlazení pleti a pigmentacím( rejuvenace ).
Počet návštěv je individuální. Většinou se provádí 6. – 8. ošetření, v intervalu 5 – 6 týdnů u redukce chloupků. U rejuvenace se dochází na cca 8.ošetření v intervalu 3 týdnů.
Cena za jedno ošetření depilace třísel je 2.000,-Kč a rejuvenace třísel stojí 2.000,-Kč.
Ráda bych Vás pozvala na vstupní konzultaci s naší dermatoložkou, která stojí 150,-Kč. Zde se dozvíte veškeré doplňující informace.
Pro objednání nás kontaktujte
S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Blanka Dušková.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Kosmetický salon BB-Studio
Kosmetický salon BB-Studio
Žádné recenze
24. 2. 2010
Dobrý den,

při odstraňování chloupků lze někdy alespoň částečně zároveň odstranit i pigmentace (záleží však na tom, jakého jsou původu). V první fázi bych řešila chloupky, posléze pigmentace. Na obojí můžeme vyzkoušet zkušební pulsy zdarma, dle spokojenosti se pak dále můžete rozhodovat, co bude pro vás aktuálnější. Můžu ale garantovat, že již po prvním ošetření budete mít vyřešeno jakékoliv zarůstání chloupků. Bližší informace na
Monika Baloušová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Mojmír Müller
Brno . 24. 2. 2010
Vážená paní,
nejdříve bych rozhodně řešil problematické chloupky. Nejefektivnější možností je t.č. použití vysokovýkonového epilačního laseru - má vyšší výkon než IPL a správnou vlnovou délku k nejúčinnějšímu zásahu chlupových kořínků. Během kúry laserové epilace je naděje, že částečně zblednou i pozánětlivé hyperpigmentace. Pokud nebude problednutí dostatečné, může následovat razantnější lékařský peeling, případně frakční laserový resurfacing.
Základní informace najdete na mém webu (viz níže), detailně můžeme vše probrat v mé ordinaci.
Se srdečným pozdravem dr.Műller,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Odstranění tetování a jizvy

Hajkova_d
Hajkova_d
23. 4. 2019 · Poslední odpověď: 20. 7. 2019

Pred delší dobou, cca 10 let jsem se pokoušela nechat si odstaranit tetování pomoci laseru, ale i po několika návštěvách byl výsledek pouze vyblednuti barvy a po cele ploše tetování velká jizva, rada bych se zeptala zda je možno tuto záležitost odstranit u jinak než laserem? Případně nějak chirurgicky atd? Případně zda existuje nějaký zákrok který by odstranil tu barvu a nějak minimalizovat tu jizvu☹️☹️

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 20. 7. 2019
Nejlepší odpověď
Tohle by mělo jít dobře laserem, tedy, pokud je to správný typ a má dostatečný výkon. Máme asi 6 různých možností, chce to vyzkoušet na kousku a peníze dávat jen za to, co funguje.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění lipomu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 2. 2018
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 10. 2008
Odstranění znamének
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2010
Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2015
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 12. 2013
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2021
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 10. 2021
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 3. 2022
Kryolipolýza
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 7. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi