MUDr. Markéta Lorencová

MUDr. Markéta Lorencová

Žádné recenze
Ohodnotit
Makovského nám. 2, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Markéta Lorencová
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze

Informace

PROFESNÍ ŽIVOTOPIS MUDR. MARKÉTY LORENCOVÉ:
Dosažené vzdělání a praxe:

MUDr. Markéta Lorencová vystudovala studijní obor všeobecné lékařství na lékařské fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně (dnešní Masarykova univerzita) v Brně. Úspěšně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie.

Lékařka působila na Dermatovenerologické klinice ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Následně vykonávala funkci zástupkyně primáře na dermatologickém oddělení v Nemocnici Blansko. Také pracovala jako ambulantní lékařka pro obor dermatovenerologie.

Během svého působení se zúčastnila odborné stáže na dermatologickém oddělení v Rainbow Hospital v Clevelendu (Ohio) v USA.

Má dlouholeté zkušenosti s posuzováním nebezpečnosti projevů mateřských znamének pomocí počítačového digitálního dermatoskopu.

Další vzdělávání:

MUDr. Markéta Lorencová absolvovala odborné stáže v oblasti dermatochirurgie, také má za sebou účast na mnoha kurzech, jako je například kurz zaměřený na praxi v estetické dermatologii (Botox), dále kurz laserové medicíny, dermatoskopický kurz nebo kurz se specializací na kožní augmentace (Teosyal) či kožní nádory a prekancerozy.

Lékařka se věnuje prevenci a léčbě pigmentových kožních nádorů i obsluze přístrojů využívaných při neinvazivní laseroterapii a magnetoterapii.

Je držitelkou certifikátu v oboru Invazivní laser v dermatologii, a to pro práci s alexandritovým laserem a erbiovým laserem.

Často se účastní konferencí v rámci České republiky i ve světě.

Prováděné zákroky:

MUDr. Markéta Lorencová se ve své praxi soustředí především na léčbu aknózní pleti, rovněž na sklerotizaci metličkových varixů (křečové žíly) nebo vyšetření mateřských znamének pomocí počítačového digitálního dermatoskopu apod.

MUDr. Markéta Lorencová je zkušenou dermatoložkou a lékařkou s více jak dvacetiletou praxí v oboru dermatovenerologie.

Lékařka se ve své praxi specializuje zejména na oblast dermatovenerologie, také dermatologie - korektivní dermatologie i estetické dermatologie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (85)

Jizva na čele
Odpověď odborníka · 4. 11. 2008
Dobrý den,jizvu nelze zcela odstranit,lze ji ale učinit méně výraznější.Způsob korekce závisí na stavu jizvy.
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.