Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Ochlupacení krku

Kajlovka
20. 2. 2015 · Poslední odpověď: 24. 6. 2015

Dobrý den, mám chloupky na krku, v docela velkém množství, vypadá to jako bych měla vousy. Začíná mi to jít i na bradu a chtěla bych se toho zbavit pro začátek hlavně toho krku. Bylo mi vysvětleno, že je to způsobeno tím že mám více mužských hormonu, moje babička s tím měla prý také problémy (neměla to v takové míře jako já a spíše měla chloupky pod nosem), ale já se za to hrozně stydím je mi 22 let a chloupky trhám pinzetou a vím, že jich víc a víc přibývá, proto bych se jich chtěla zbavit nadobro. Moje otázka tedy zní zda se dá oblast krku laserově epilovat, depilovat nebo jestli jde i fotoepilovat. Popřípadě jak se pohybují ceny.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 21. 2. 2015
Nejlepší odpověď
Hezký den, podle barvy a typů vyzkoušet na kousku jeden z depilačních laserů či IPL- máme 4 různé systémy. Po testech , které nestojí skoro nic máme šanci posoudit za kolik a jak rychle chloupky trvale zmizí. Podle našich zkušeoistí, pokud jsou hormonálně podmíněné, budou velmi vytrvalé. Často uváděným počtům ošetření, jako 4 atd moc nevěřte, bohužel...Je třeba najít ekonomickou a efektivní variantu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Hana Raková MBA
Praha . 24. 6. 2015

Dobrý den, pokud máte takovéto nadměrné ochlupení, nechte se raději vyšetřit endokrinologem, zvlášť pokud máte pocit, že se váš stav zhoršuje.

K trvalému odstranění chloupků doporučuji laserovou epilaci. Český trh je bohužel zaplaven levnými a nekvalitními přístroji a laser často obsluhují nedostatečně proškolení lidé. Hrozí pak popáleniny, v lepším případě se jen nedostaví výsledek.Pečlivě proto vybírejte kliniku. Cena jednoho ošetření závisí na velikosti ošetřované lokality. U vás by to mohlo být 1 500 Kč. K úplnému odstranění chloupků jsou třeba tři ošetření laserem, cena celkem je pak 3 900 Kč.

MUDr. Hana Raková MBA
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 22. 2. 2015
Dobrý den,

hodně záleží na barvě chloupků, na množství chloupků a na jejich tloiušťce.
V každém případě je pro epilaci laserem či pulzním světlem nejvhodnější silnější tmavší chloupek,
- pro menší počet středně sytých až tmavých chloupků je ideální laser s dobrým průnikem do hloubky kůže, cena se určuje většinou dle počtu aplikovaných laserových pulzů,
- pro větší počet středně sytých až tmavých chloupků je optimální ošetření výkonným a správně nastaveným pulzním světlem. Při dnešních výkonných rychlých zdravontických přístrojích s dokonalým chlazením se za 10 minut stihne celá plocha krku a třeba i " knírek", s cenou cca 400Kč,
- pro bledé až bílé chloupky( s minimálním až nulovým obsahem melaninu) je ideální radiofrekvenční jehla, u nás by jste zaplatila 750Kč za 30minut ošetření touto metodou.

POkud se chloupků chcete vskutu zbavit, nedoporučuji Vám depilaci voskem nebo cukrovou pastou, jelikož během tohoto ošetření dochází ke zeslabení chloupků a k redukci obsaženého pigmentu v nich, čímž se rychlé a výkonné metody s aplikací světla( laser, pulzní světlo) stávají neúčinnými.

Přeji príjemný den, Takácsová, Centrum Amaryllis.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 20. 2. 2015
Dobrý den, rozhodně bych Vám doporučovala na odstranění výkonný depilační laser s chlazením, po kterém se určitě Vašich chloupků na dobro zbavíte. Ceny se pohybují podle počtu pulsů. Více informací Vám poddá recepce kliniky na telefonním čísle **********. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, pro takovéto případy je možné sáhnout po epilaci laserem, která patří mezi nejúspěšnější. Na naší klinice používáme alexandritový laser. Provádí se zpravidla 3 zákroky vždy v rozpětí 1 měsíce. Laser cílí na barvivo, kde selektivně ničí chloupek přímo v jeho vlasové cibulce. Cena jednoho ošetření se pohybuje zhruba mezi 1500 - 2000 Kč.

S pozdravem Magda Neparidze M.D.

Klinika Mediestetik, **************
*************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi