Salius Medical Group

Salius Medical Group

Žádné recenze
Ohodnotit
Přemyslovská 2845/43, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Salius Medical Group
Salius Medical Group
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Společnost Salius Medical Group se zaměřuje hned na 2 oblasti – konkrétně se jedná o kosmetologii a stomatologii.

Zařízení spolupracuje hned s několika zdravotními pojišťovnami.

Kosmetologie

Klinika Salius se vyznačuje moderním, příjemným prostředím, dále také špičkovým vybavením. Individuální přístup ke každému klientovi je zde samozřejmostí. Prioritou zařízení je pak maximální spokojenost klientů.

Zařízení využívá moderní (kvalitní) materiály a prvotřídní přístroje, špičková péče by však nebyla možná bez kvalifikovaného týmu s mnohaletou praxí.

Mezi služby, které jsou zde nabízeny, lze zařadit například omlazení pleti (s využitím šetrých metod), odstranění vrásek či kožních lézí, nebo také laserová epilace. Během ní se zbavíte nežádoucích chloupků jednoduše a efektivně.

Odstranění vrásek

Tvorba vrásek je s přibývajícím věkem přirozená. Přesto byste se jich rádi zbavili? Proč ne! Klinika Salius nabízí možnost odstranění vrásek hned několika způsoby – mezi ně lze zařadit laserové ošetření, aplikaci botulotoxinu či fillerů. Zmíníme, že se jedná o poměrně šetrné zákroky. Tyto výkony jsou zpravidla prováděny v ambulantním režimu.

Stomatologie

Péči o chrup pacientů nabízí klinika Salius již od roku 2011. Již v té době byl pro zařízení prioritou individuální přístup v kombinaci s precizně provedenou prací. Služby jsou nabízeny jak dospělým, tak dětem.

Klinika dbá na to, aby byla veškerá ošetření bezbolestná. Jsou zde využívány nejmodernější materiály, metody a přístroje.

Mezi stomatologické služby, které klinika Salius nabízí, lze zařadit například preventivní zubní prohlídky, stomatochirurgické zákroky, endodoncii, dentální hygienu, bělení zubů či implantologii.

Bělení zubů

Sníte o zářivě bílém úsměvu? Sen se může stát skutečností díky profesionálnímu bělní zubů. Na klinice Salius probíhá bělení zubů pod dohledem zkušených odborníků. Zároveň také zmíníme, že se jedná o jednoduchý a nenákladný způsob, jak dosáhnout pozitivních změn.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.