MUDr. Ondřej Šedivý

MUDr. Ondřej Šedivý

(3 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská 581, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Ondřej Šedivý
MUDr. Ondřej Šedivý
(3 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 801 návštěv profilu

MUDr. Ondřej Šedivý v současnosti působí na Oddělení plastické a estetické chirurgie FN Hradec Králové. Atestaci z plastické chirurgie úspěšně získal v roce 2018. Kromě svého působení ve FNHK je od roku 2019 též členem týmu pražské kliniky Brandeis Clinic, kde se věnuje plastické a estetické chirurgii. Zároveň je Odborným asistentem na Katedře chirurgie, LF HK, UK.

Po promocích na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2011 působil jako sekundární lékař na chirurgickém oddělení, konkrétně v Oblastní nemocnici Kolín. Absolvoval několik odborných stáží na různých pracovištích – jednalo se o Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou, Kliniku popáleninové medicíny FN Královské Vinohrady, Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno. Absolvoval i zahraniční odbornou stáž – ta proběhla na Oddělení plastické chirurgie a všeobecné chirurgie, Vajira Hospital v Bangkoku (Thajsko).

Od roku 2013 působí MUDr. Ondřej Šedivý jako sekundární lékař Oddělení plastické a estetické chirurgie FN Hradec Králové. V rámci činnosti oddělení se věnuje především chirurgii ruky, chirurgické léčbě kožních nádorů, rekonstrukční, estetické chirurgii a péči o pacienty, kteří utrpěli popáleniny.

Brandeis Clinic poskytuje služby z oblasti plastické chirurgie, stomatologie a korektivní dermatologie. Kliniku najdeme v centru Prahy.

Vyzdvihnout musíme špičkové technologické vybavení kliniky, včetně bezkonkurenční laserové techniky značky Cynosure, která pochází z USA. Pro stomatologická ošetření je využívána technologie švýcarské značky CEREC.

Tým specialistů, který zde působí, má velkou řadu zkušeností jak z České republiky, tak ze zahraničí.

Zařízení si také zakládá na vysokém komfortu, který je s ošetřením spojen. Polohovací lůžka na pokojích jsou zde samozřejmostí, obavy nemusíte mít ani ze stravy – tu totiž připravují šéfkuchaři v hotelu Paris, který získal hodnocení 5 hvězd. Při hospitalizaci si tak bezpochyby pochutnáte!

Tým Brandeis Clinic dbá také na záruku – například na prsní implantáty poskytuje klinika až 10letou záruku!

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2018

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (3)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Generálka prstů po nehodě s pilou

Kompletní příběh (Chirurgie ruky):

Můžu vřele doporučit! Měl jsem nehodu s pilou, prsty potřebovali generálku ( už jsem se viděl, jak mi kluci říkají John-devítiprsťák ). Dokonce jsem viděl kost. To rozhodně nedoporučuji nikomu. Doktor dokonce přišel dřív z oběda, aby viděl mojí ruku...Číst dál

Abdominoplastika FN Hradec Králové MUDr. Šedivý

Požádejte: MUDr. Ondřej Šedivý o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (2)

Kliniky

Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie FN Hradec Králové

Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie FN Hradec Králové

Spolupracuje s

Klinika plastické chirurgie - Berkova

Klinika plastické chirurgie - Berkova

Požádejte: MUDr. Ondřej Šedivý o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!