MUDr. Ondřej Šedivý

MUDr. Ondřej Šedivý

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 178 78 012
Evidenční číslo v ČLK 1156573183
MUDr. Ondřej Šedivý
MUDr. Ondřej Šedivý
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Ondřej Šedivý je atestovaný plastický chirurg s praxí v estetické a plastické chirurgii, rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii, chirurgii ruky a replantační chirurgii. Od roku 2023 působí výhradně na pražské klinice Perfect Clinic.

MUDr. Ondřej Šedivý úspěšně odpromoval v roce 2011 na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde se již během studia začal zajímat o obor plastické chirurgie. Svoji praxi zahájil na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady a absolvoval i zahraniční odbornou stáž na Oddělení plastické chirurgie ve Vajira Hospital v Bangkoku.

Po ukončení studia začal pracovat jako všeobecný chirurg v Kolínské nemocnici a od roku 2013 již působí jako chirurg v oboru plastické chirurgie. Svoji profesionální praxi započal nejprve na Oddělení plastické chirurgie ve FN Hradec Králové jako sekundární lékař. MUDr. Ondřej Šedivý byl také odborným asistent na Katedře chirurgie a od roku 2020 pracoval na Klinice plastické a estetické chirurgie FN u sv. Anny v Brně. Zde byl vedoucím lékařem oddělení a součástí týmů specializujících se na rekonstrukční chirurgii prsou po onkologických onemocněních, mikrochirurgii a replantační chirurgii. 

MUDr. Ondřej Šedivý se také podílí na pregraduální výuce chirurgie a plastické chirurgie studentů LF MU. Je členem Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP a pravidelně se aktivně účastní domácích i mezinárodních kongresů plastické chirurgie a chirurgie ruky, aby díky nejmodernějším technikám a postupům dosáhl u svých pacientů těch nejlepších výsledků.

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny Perfect Clinic je jednou z největších a nejznámějších klinik estetické medicíny. Své dobré jméno si získala díky pečlivě sestavenému týmu předních a uznávaných plastických chirurgů s bohatými zkušenosti z České republiky i ze zahraničí. Své pobočky můžete navštívit v Praze, Brně a Liberci. 

MUDr. Ondřej Šedivý se na klinice Perfect Clinic specializuje především na náročnější plastické operace jako je augmentace prsou, abdominoplastika, plastika nosu, operace horních i dolních víček, Body Lift, Facelift a mnoho dalších. Mimo plastické operace se zabývá i estetickou medicínou, mezi které patří například injekční výplně.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • Deutsch
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje

Generálka prstů po nehodě s pilou

Kompletní příběh (Chirurgie ruky):

Můžu vřele doporučit! Měl jsem nehodu s pilou, prsty potřebovali generálku ( už jsem se viděl, jak mi kluci říkají John-devítiprsťák ). Dokonce jsem viděl kost. To rozhodně nedoporučuji nikomu. Doktor dokonce přišel dřív z oběda, aby viděl mojí ruku...Číst dál

Abdominoplastika

Abdominoplastika FN Hradec Králové MUDr. Šedivý

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.