MUDr. Lucie  Hasenöhrlová

MUDr. Lucie Hasenöhrlová

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská 581, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. Lucie  Hasenöhrlová
MUDr. Lucie Hasenöhrlová
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Lucie Hasenöhrlová v současnosti pracuje jako odborná lékařka na Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice Hradec Králové. Zároveň působí i v Centru estetické medicíny Amaryllis v Praze. Vlastní atestaci z plastické chirurgie.

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Po dokončení studií se specializovala na chirurgii. Má zkušenost jak z českých, tak ze zahraničních zařízení (Španělsko, Francie, Holandsko). Po tom, co úspěšně absolvovala chirurgický obor se začala specializovat na plastickou chirurgii.

Je členkou několika oborových společností – České lékařské komory, České společnosti plastické chirurgie a Společnosti popáleninové medicíny.

Tato lékařka je specialistkou na korekce ušních boltců, nosu, plastické operace horních i dolních očních víček, augmentaci, modelaci a redukci prsů, zároveň však také na aplikaci intradermálních výplní i aplikace botulinumproteinu pro redukce vrásek, či modelaci těla pomocí liposukce.

Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice Hradec Králové se zaměřuje na poskytování komplexní péče v oboru plastické, estetické a rekonstrukční medicíny. Probíhá zde také komplexní léčba pacientů s popáleninou (do maximálního rozsahu 20 % tělesného povrchu).

Rekonstrukční chirurgie

Tento obor se zaměřuje na léčbu měkkých tkání, rekonstrukci tvaru či rekonstrukci funkce. Velmi důležitým programem jsou na místním oddělení plastické operace prsou u pacientek po odstranění prsů (či jejich části), ale i u pacientek s vysokým genetickým rizikem vzniku nádoru prsu.

Chirurgie ruky

Oddělení plastické chirurgie se věnuje i chirurgii ruky. Probíhá zde například léčba úžinových syndromů (např. syndrom karpálního tunelu), dále také léčba poranění šlach, nervů či cév ruky.

Estetická chirurgie

Nabídka zákroků z oblasti estetické chirurgie je velmi široká. Jsou zde realizovány operace očních víček, modelace odstávajících ušních boltců, plastické operace břicha, liposukce, korekce jizev či například aplikace výplňových materiálů.

Současným zástupcem přednosty pro LP plastické chirurgie je Prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D., který je atestovaným plastickým chirurgem. Post staniční sestry zastává Dita Rousová, úsekovou sestrou operačních sálů a ambulance je Bc. Petra Včeláková.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje

Přestože většina zákroků plastické chirurgie je hrazených z vlastních zdrojů, při jednání s paní doktorkou nemáte pocit že jste jen další z řady. Ona je milý a hodný člověk. Laskavě vysvětluje, mile komunikuje a skvěle operuje. Mám od ní nová prsa a...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.