Opravdu trvalé odstranění vousů?

Uzivatel
30. 4. 2007 · Poslední odpověď: 2. 5. 2007

Dobry den, chci se zeptat jestli je mozne uplne odstraneni vousu na tvari? Pokud ano kolik by to stalo. Docetl jsem se, ze pokud se to dela nejakym specielnim laserem tak je to na trvalo. V diskuznim foru lidi ale pisou, ze to neni tak uplne pravda. Chci se tedy zeptat, pokud za osetreni dam rekneme 50-60 tis. tak bych chtel nejakou zaruku. Je toto mozne? Dekuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Žádné recenze
Praha · 2. 5. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den, pokud jsou Vaše vousy tmavé, neměl by být problém. Cílová částka by ani nebyla tak vysoká, jak uvádíte. MUDr.I.Bäumeltová, MLC
Premium
České Budějovice · 2. 5. 2007
Dobrý den, pane Miroslave,
jsou-li vousy tmavé, odstranit je opravdu lze, lépe řečeno zredukovat na 90%, a to za méně než poloviční částku, kterou uvádíte uvádíte.
Hezký den přeje
Eva Ondráčková
Žádné recenze
Brno · 1. 5. 2007
Dobrý den,používám laser GentleLASE,který je určen k trvalé redukci chloupků i vousů.Tyto lze odstranit pouze v jejich růstové fázi.Cena za odstranění vousů je cca od 4000 Kč (horní ret,brada,tváře,krk,dle hustoty) za jedno ošetření.Je třeba 3-6 ošetření.

Najít další otázky

Podobné dotazy

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Zeptejte se lékaře