Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krvavé tečky na dekoltu a břiše

Uzivatel
28. 5. 2007 · Poslední odpověď: 30. 5. 2007

Dobrý den,potřebovala bych poradit.Mám po těle krvavé tečky,nejvíce na dekoltu a břiše.Všimla jsem se,že to má i můj otec,tak si myslím jestli to není dědičné.Jednou za čas si všimnu,že se mi udělá další tečka.Chtěla bych se zeptat,jestli to jsou také rozšířené žilky,a nebo něco jiného.Ráda bych si to chtěla nechat odstranit,tak by mě zajímalo,kam se stím mám obrátit.Děkuji moc za odpověd s pozdravem Lucie

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)
Žádné recenze
Praha . 28. 5. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den, jedná se o tzv. hemangiomy, odstranění nejlépe cévním laserem ( jen štípnutí). Můžete se obrátit na naši kliniku S pozdravem MUDr.I.Bäumeltová,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 30. 5. 2007
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla konzultaci s dermatoložkou, cena je 600,- kč, na naší klinice toto odstaňujeme, dle konzultace se určí další postup, nejvhodnější pro Vás.Pro objednání nás kontaktujte na tel. čísle .S pozdravem věra Šobrová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 28. 5. 2007
Vážená Lucie, jedná se zřejmě o hemangiomky, které lze velmi dobře odstranit cévním laserem. Obraťte se na některou kliniku, která pracuje také s laserovou technologií. Na těchto stránkách máte velký výběr.
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze
Brno . 28. 5. 2007
Dobrý den,zřejmě jde o hemangiomy,odstranit je lze laserem,je možná též elektrokoagulace.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Chemický peeling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 4. 2014
Odstranění kožních výrůstků
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi