Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Červený útvar naplněný krví

Miroslav
31. 5. 2011 · Poslední odpověď: 3. 6. 2011

Dobrý den Chtěl bych se zeptat. Udělala se mi červená tečka u nehtu. ta se během týdne zvětšila.Pan doktor na kožním mi dal mastičku. Při další kontrole se buňka zvětšila a vyrostla směrem nahoru.(velikost bradavice)Pan doktor jí seříznul lžičkou.Za týden na kontrole se vše vrátilo a bylo to ještě horší.Poslal mě na laserové pracoviště. Zde došlo k prvnímu vypálení a zmenšení.(Měl jsem radost) Nedošlo však k plnému spálení nebo odstranění. Při druhém vypalování buňky nedošlo na levé straně k plnému vypálení a na levé straně zůstala málá oblast, kde byla krev. Došlo ke vrácení a krvavá buňka, vytlačila strup směrem nahoru. Dneska ráno pan doktor opět zopakoval vypálení. Ted vecer jsem zjistil, že zase na levé straně nedošlo k plnému spálení celé buňky a na levé straně zase zůstala oblast, kde je na povrchu buňka s krví.Proto věřím,že celá situace se může zopakovat! JE JEŠTĚ JINÁ MOŽNOST DOVYPÁLENÍ ZBYTKU KRVAVÉ BUŇKY, ABY SE USUŠILA A ODPADLA? NEBO JINÉ NENÁSILNÉ ODSTRANĚNÍ KRVAVÉ BUŇKY? MOC DĚKUJI ZA RYCHLOU ODPOVĚĎ.KDYŽ SE TO VRACÍ TAK TO RYCHLE ROSTE. Pan doktor říkal, že jestli dojde k vypálení celé buňky a ze spoda se znovu objeví krvavá buňka, tak to bude do hloubky a potom si mě vezme do nemocnice a pak to tam odstraní do hloubky. Ale podle mě k této situaci nedošlo, vždycky došlo k částečnému odstranění a pak ke zpětnému rozšíření.RÁD BYCH RYCHLE JEŠTĚ VYZKOUŠEL PŘED NEMOCNICÍ NĚJAKOU MOŽNOST VYLÉČENÍ.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 6. 2011
Fotodokumentovaný nález bych opravdu řešil ve zdravotnickém zařízení. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 31. 5. 2011
Dobrý den, předně by bylo dobré vědět o jaký útvar se jedná, zda haemangiom či něci jiného. V případě haemangiomu je tento samozřejmě zásoben cévami z hloubky a bez jejich přerušení se toto neodstraní. Výraz krvavá buňka neznamená nic a rovněž odstraňování zevních projevů také nepovede k vyléčení. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Hemangiom
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 7. 2018
Laserové odstranění rozšířených žilek
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 8. 2018
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Syndrom karpálního tunelu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi