MUDr. Helena Čaloudová

MUDr. Helena Čaloudová

Žádné recenze
Ohodnotit
Česká 1/3, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Helena Čaloudová
MUDr. Helena Čaloudová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Helena Čaloudová je specialistkou v oblasti dermatovenerologie a v současné době pracuje ve své ordinaci v Brně. Vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a svá studia zakončila promocí v roce 1990. Dosáhla odbornosti z dermatovenerologie a získala též diplom celoživotního vzdělávání. Dnes tato lékařka poskytuje komplexní služby v oblasti diagnostiky a léčby kožních onemocnění, věnuje se též některým zákrokům estetické dermatologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Helena Čaloudová se ve své ordinaci zaměřuje na oblast dermatologie, dermatovenerologie a léčbu pohlavních chorob. Svým pacientům poskytuje komplexní dermatovenerologickou péči, která zahrnuje například kožní diagnostiku (včetně laboratorních vyšetření - biochemické, mikrobiologické, mykologické), fyzikální léčbu (krystalizaci), dále také ošetření a převazy bércových vředů, kauterizaci (hemangiomů, lipomů a dalších kožních útvarů), vyšetření pigmentových névů.dermatoskopem, abrazi seborhoických veruk, a léčbu defluvia (prořídnutí kštice).

Naše ordinace

MUDr. Helena Čaloudová svou praxi provozuje v Dermatovenerologické ambulanci v Brně a má smlouvu s několika českými zdravotními pojišťovnami, jako například s vojenskou zdravotní pojišťovnou, Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra nebo Revírní bratrskou pokladnou. Lékařka ordinuje každý všední den od 8:00 do 14:00 s výjimkou úterý, kdy ji v ordinaci zastihnete od 9:00 do 17:00 a v pátek mezi 8:00 a 12:00. Na vyšetření se k MUDr. Heleně Čaloudové vždy objednávejte předem na telefonickém kontaktu uvedeném na stránkách její ordinace.

Lokalita

Dermatovernerologická ambulance MUDr. Heleny Čaloudové se nachází v centru Brna na České ulici, je tedy velmi dobře dostupná jakýmkoliv dopravním prostředkem, bez problémů se sem tedy dopravíte i za pomoci MHD.

Pode dostupných recenzí si pacienti na lékařce nejvíce váží jejího lidského a profesionálního přístupu, díky čemuž je schopná poskytovat péči vysokého standardu a zajistit důvěru u svých pacientů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.