Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Moluska - léčba

Anonymní
Marketa79
9. 7. 2012 · Poslední odpověď: 5. 10. 2012

Moje dvouletá dcera má na těle molusky,a dočetla jsem se, že lze koupit přípravek Infectodell,a nanášet přímo na molusku 2xdenně! Chci se zeptat,protože jsem se tady nedočetla,jestli máte s tím někdo dobré zkušenosti,jestli se to tím vyléčí a nevrací,nebo máme raději rovnou jet na kožní!Přeci jenom jsou jí jen dva roky,připadá mi to jako šetrnější způsob,protože malá si to nenechá ani zkontrolovat.Pokusila jsem se dvě seškrábnout a hned vymýt a vydezinfikovat,ale od té doby mi to nechce ani ukázat.Děkuji za odpověď M.M.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Anna Kinkorová
Žádné recenze
Praha . 15. 7. 2012
Je to potíž, nejlepší je najednou všechna moluska zlikvidovat exkochleací,ale to se ne vždy podaří pro nespolupráci dítěte je to bitva!
Infectodel funguje ale opět musí dítě alespon trochu spolupracovat roztok musí na bradavičce zaschnout a přeci jen trochu štípe.Na kožní jděte a tam se domluvte na postupu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi