Medicalcentrum Jamarti

Medicalcentrum Jamarti

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Pacovská poliklinika, Pacovská 869, Praha, Praha (kraj)
Medicalcentrum Jamarti
Medicalcentrum Jamarti
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Medicalcentrum Jamarti nabízí širokou škálu služeb zaměřených na vlasy, tělo a obličej. V současnosti má toho centrum hned 3 pobočky, které najdeme v Teplicích, Karlových Varech a Praze. Společnost je vedená atestovaným lékařem v oboru dermatovenerologie, MUDr. Jamalem Abedem. Ten vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity a po studiích působil hned v několika zařízeních. Jako příklad můžeme uvést například centrum NEMOS PLUS s.r.o. v Ostrově či Nemocnici Teplice. V těchto společnostech se věnoval oboru dermatovenerologie, má tedy v daném oboru mnohaleté zkušenosti.

Centrum využívá moderní přístrojovou techniku, mezi kterou lze zařaditnapříklad K-LASER, Plexr či Needle Shaping.

K-Laser BLUE je chirurgický laser, který je navíc přenosný. Využívá jak modré, tak červené světelné spektrum. Je velmi efektivní při odstraňování bradavic, mateřských znamének, pigmentových skvrn či rozšířených žilek, pozitivní vliv má však i při léčbě akné či oparů. Taktéž se dá využít při některých chirurgických zákrocích, jakými je například biopsie či výkony z oblasti ORL.

Za zmínku stojí i Ultratherapy HIFU – technologie, která využívá energii frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku, díky čemuž umožňuje zasáhnout i hlubší vrstvy kůže. Technologie je certifikovaná FDA a využívá se například pro lifting obličeje, krku či očního okolí. Zároveň je však velmi efektivní efektivní pro omlazení obličeje, redukci vrásek, zpevnění kontur či redukci váčků pod očima.

Pro centrum je charakteristická široká nabídka služeb, které se zaměřují na péči o vlasy, obličej a tělo.

Nabídka služeb zaměřená na péči o tělo zahrnuje například injekční lipolýzu, zlepšení vzhledu jizev, kavitaci, kryolipolýzu či anticelulitidní programy.

Dále jsou součástí nabídky služby zaměřené na péči o obličej – například ošetření akné, blefaroplastika, omlazení pleti či lifting obličeje.

Posledním okruhem služeb jsou ty, jenž se týkají oblasti vlasů – mezoterapie a plazmaterapie.                                                                                                      

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Botox: Čelo je skvěle pevné

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.