Health&Beauty Clinic s.r.o.

Health&Beauty Clinic s.r.o.

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Stará louka 373/6, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Health&Beauty Clinic s.r.o.
Health&Beauty Clinic s.r.o.
(1 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Medicínské a kosmetické zařízení Health&Beauty Clinic s. r. o., které se nachází v Karlových Varech, nabízí širokou škálu služeb pro ženy i muže, pro jejich mladistvý a atraktivní vzhled a zdravě posílené sebevědomí.

V nabídce služeb figurují jak kosmetické výkony (chemický peeling, kosmetický peeling, mesoterapie...), tak drobné ambulantní zákroky (dermální výplně, odstranění vrásek ..) a též i estetické plastické operace prsů, těla i obličeje (operace očních víček, liposukce, zvětšení a/či modelace prsou, lifting obličeje...). Komplexní péči doplňuje též specializované vyšetření plosek nohou (diagnostika chodidla) a profesionální pedikúra a manikúra.

Health&Beauty Clinic svým pacientům nabízí nadstandardní individuální péči v komfortním prostředí, s použitím špičkového vybavení.

Na ošetření se bez problému dopravíte i veřejnou dopravou – poměrně nedaleko budovy se nachází autobusová zastávka.

PLASTICKÉ OPERACE

Nabízíme širokou škálu zákroků zaměřených na různé oblasti těla – jako příklad můžeme uvést zvětšení prsou, liposukci, plastické operace břicha či zvětšení rtů. Součástí naší nabídky je však i redukce valů paží – nadbytků kůže, které klientovi či klientce zůstaly po větším a úspěšném zhubnutí (ačkoli tuk vymizel, kůže se již neadaptovala do původní podoby).

MODELACE POSTAVY

Toužíte po štíhlé postavě? Pak nás navštivte a pomůžeme vám vašeho snu dosáhnout!

Součástí našich služeb je stanovení nutriční typologie, vytvoření dietního programu na míru, detoxikace organismu či kryolipolýza (odstranění tukových buněk zmražením). Tato metoda je neinvazivní, zároveň však velmi efektivní.

Zprostředkováváme také široký sortiment nízkokalorických produktů značky Cambridge Diet. Ty obsahují všechny potřebné látky (vitaminy, minerály a podobně), zároveň však představují vyváženou kombinaci pro zdravé hubnutí.

Diagnostika chodidla

V centru nabízíme vyšetření plosky nohou specialistou na podologii. Využíváme při tom počítačovou diagnostiku. V souvislosti s touto službou zhotovujeme i francouzské ortopedické 3D vložky do bot, které vyrobíme na základě otisku vašich chodidel. Tyto vložky napomáhají léčbě plochých nohou, patních ostruh a dalších problémů. Zároveň také stabilizují postoj celého těla a předcházejí tak jednostrannému zatížení kloubů. Nutno zmínit, že tyto vložky jsou vhodné i pro diabetiky.

Vyrábíme také speciální vložky SIDAS CONFORM'ABLE, které jsou navrženy speciálně pro sportovní aktivity.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Klinika

Ordinační hodiny:

  • PO-NE: 09:00 - 17:00 hod.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenze (1)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Lifting nítěmi v Health&Beauty Clinic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.