Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Opakované ošetření bradavice stále bez efektu

Už jsem po zákroku Nestojí to za to
mete6164735
mete6164735
Vytvořeno: 19. 3. 2019 · Aktualizace: 3. 9. 2020

O lékaři

Esthé Laser Clinic
Esthé Laser Clinic Praha, Praha (kraj)
Kontaktovat odborníka
Příběh

Nejsem spokojena s výsledkem zákroku, protože se stále žádný nedostavil. Nestěžuji si ani tak na konkrétní lékařku (už se jich v daném ohledu vystřídalo více) , ale vadí mi, že za ne právě pakatel se už po x-tém pokusu (cca 7mém, nebo více) nemohu zbavit jednoho problému - bradavice. Člověk by si myslel, že s něčím takovým si dnešní medicína dokáže hravě poradit, ale opak je asi pravdou. Třešničkou na dortu je, když vám po zákroku říkají, jak "už to bude ok, jak to vypadá dobře", ale skutečnost tomu pak neodpovídá.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

esthelaserclinic
esthelaserclinic

· Praha

· 3. 9. 2020

Dobrý den.

Je mi moc líto, že jste s výsledkem ošetření nebyla spokojená. Při Vaší první návštěvě na naší klinice Vám byl doporučen léčebný postup ohledně Vaší problematiky. Zákrok cévním laserem není jednorázový, musí se několikrát opakovat, a to vždy po 3-4 týdnech. Cena za zákrok Vám také na konzultaci byla řečena a vše bylo napsáno v informovaném souhlasu, který jste podepisovala před zákrokem. Při druhé návštěvě jsme Vám zákrok v rámci korekce neúčtovali a znovu jsme Vás informovali, že bude potřeba ještě za 3-4 týdny zákrok opakovat. Při tomto ošetření laserový parsek působí na rozrušení cévní výživy bradavice což má za následek její následné odumření. Bohužel, při větší bradavici či síle jejích kořenů je její odstranění obtížnější, vyžaduje i více jak dvě opakování a je tím pádem i nákladnější. Bohužel to nelze nikdy dopředu předem odhadnout, je to velmi individuální.

S přáním hezkého dne

Kamila Střelková
manažerka provozu kliniky

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.