Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

19. 3. 2019 · Aktualizováno: 3. 9. 2020

Opakované ošetření bradavice stále bez efektu

Nestojí to za to
Průměrná cena: 900 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Nejsem spokojena s výsledkem zákroku, protože se stále žádný nedostavil. Nestěžuji si ani tak na konkrétní lékařku (už se jich v daném ohledu vystřídalo více) , ale vadí mi, že za ne právě pakatel se už po x-tém pokusu (cca 7mém, nebo více) nemohu zbavit jednoho problému - bradavice. Člověk by si myslel, že s něčím takovým si dnešní medicína dokáže hravě poradit, ale opak je asi pravdou. Třešničkou na dortu je, když vám po zákroku říkají, jak "už to bude ok, jak to vypadá dobře", ale skutečnost tomu pak neodpovídá.

5

Komentářů (5)

Dobrý den.

Je mi moc líto, že jste s výsledkem ošetření nebyla spokojená. Při Vaší první návštěvě na naší klinice Vám byl doporučen léčebný postup ohledně Vaší problematiky. Zákrok cévním laserem není jednorázový, musí se několikrát opakovat, a to vždy po 3-4 týdnech. Cena za zákrok Vám také na konzultaci byla řečena a vše bylo napsáno v informovaném souhlasu, který jste podepisovala před zákrokem. Při druhé návštěvě jsme Vám zákrok v rámci korekce neúčtovali a znovu jsme Vás informovali, že bude potřeba ještě za 3-4 týdny zákrok opakovat. Při tomto ošetření laserový parsek působí na rozrušení cévní výživy bradavice což má za následek její následné odumření. Bohužel, při větší bradavici či síle jejích kořenů je její odstranění obtížnější, vyžaduje i více jak dvě opakování a je tím pádem i nákladnější. Bohužel to nelze nikdy dopředu předem odhadnout, je to velmi individuální.

S přáním hezkého dne

Kamila Střelková
manažerka provozu kliniky
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Problém je preč

Klinicu Medicom vrele doporučujem všetkým ľuďom, ktorí už jednak majú nepríjemné skúsenosto so štátnymi nemocnicemi, alebo sa chcú tejto skúsenosti vopred vyhnúť. Moja záležitosť nebola o estetike či platike v pravom zmysle slova. Trápili ma...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.