Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Je analgosedace bezbolestná?

Uzivatel
7. 9. 2007 · Poslední odpověď: 19. 9. 2007

Dobrý den,je zákrok v analgosedaci uplně bezbolestný,nebo je bolest potlačena a tím je zákrok snesitelnější?Byla jsem na tumes.liposukci a není to nic příjemného.Ted jdu na lipo břicha a mám strach,je to určitě citlivější než stehna Děkuji za odpovědˇ.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
19. 9. 2007
Dobrý den, liposukce by neměla být nijak bolestivá, ale pro zklidnění je u nás podáván tlumící lék. Poté je zákrok naprosto snesitelný.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
7. 9. 2007
Každý anesteziolog má své metody, proto bude opravdu nejlepší tuto otázku položit tomu, který vám ji bude aplikovat.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 7. 9. 2007
Dobrý den, na naší klinice provádíme analgosedaci především ke stoma výkonům, nemusíte mít strach, v žádném případě neucítíte žádnou bolest.Zeptejte se svého anesteziologa, ten Vám vše vysvětlí a určitě uklidní.S pozdravem Věra Šobrová za GHC kliniku.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 7. 9. 2007
Dobrý den. Při analgosedaci jsou podány léky, které ovlivní práh bolesti a pacienta zklidní. Jedná se o komfortní řešení situace s podstatně menším rizikem pro pacienta než při celkové anestezii. Používá se například před podáním většího množství lokální anestezie - například při operacích obličeje. Aplikace potřebného objemu anestetika by bez analgosedace byla zbytečně bolestivá a délka vlastní operace nepříjemná. Není to však celková anestezie, kdy opravdu nic necítíte. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

slim-lipo břicha a boků

ElenaNavratilova
14. 10. 2020 · Poslední odpověď: 22. 10. 2020

Dobrý den, mám 4 měsíce po slim liposukci břicha a boků. Na břiše i bocích mám četné nerovnosti, místy indurace a místy volnější kůži (kolem pupku). Spraví se to ještě nějak samo nebo budu muset na reoperaci? Děkuji za odpověď

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 22. 10. 2020
Dobrý den Eleno,
laserová lipolýza jako např. slim lipo, tzv. “rozpuštění tuku laserem“ má obecně své indikace, obzvláště její využití jako samostatné metody.
V oblasti břicha je potřeba si uvědomit, že žádná liposukce (odsátí tuku) ani abdominoplastika nejsou metody ke zhubnutí, ale k odstranění místního tukového nadbytku, kterého se nelze jinak zbavit, případně k vyřešení následku radikálního hubnutí.
U nás na klinice využíváme laserovou, resp. plazmovou lipolýzu jako doplněk k Body Jet liposukci. Samotná laserová lipolýza totiž nemůže z principu na větší ploše přinést tak dobré výsledky jako liposukce, co se týče odstranění objemu tuku.
Mimo jiné je vždy potřeba zvážit, jaký lékař nebo klinika daný výkon nabízí. Operační výkony v oblasti estetické chirurgie má provádět pouze atestovaný plastický chirurg, nikoliv třeba gynekolog, urolog, apod., jak se bohužel v ČR děje čím dál tím více.
Pokud máte zájem o konkrétní návrh řešení Vašeho problému, prosím zašlete mi fotky (kontakt zde nebo přes profil) a já doporučím metodu.
Zdravím Vás
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Slim lipo břicha a boků

Baru89
Baru89
21. 11. 2020 · Poslední odpověď: 1. 12. 2020

Dobrý den, jsem přesně měsíc po slim lipo břicha a boků, odsáli mi z břicha 800 ml a z boků 2x600 ml, boky jsou v pořádku, ale nyní se mi po necelém měsíci od zákroku udělaly na břiše velké nerovnosti, důlky, hrboly a od pupíku na každé straně nerovnosti jako by jitrnice, prý jde o vazivo, byla jsem znovu na kontrole, dá-li se s tím něco dělat, měla jsem před zákrokem břicho krásně hladké jen tučné... kompres nosím stále doteď, 3 týdny jsem nosila 24hod denně, ted nosím pouze přes den, mažu neustále liotonem. Prý pokud ty zatvrdliny nezmizí, je možné zákrok zopakovat, ale bojím se, zdali výsledek nebude ještě horší, zdali zatvrdliny nevylezou ještě více (a ani nevím, zdali by to šlo finančně za klinikou...). Dle zprávy z liposukce zákrok neprobíhal dobře, na břiše byly tuhé zatvrdliny už při výkonu, zákrok proběhl v analgosedaci, podotýkám, že jsem nikdy nepodstoupila žádnou kryolipolýzu a podobné zákroky na břiše. Upříme řečeno, pokud by to takto vydrželo, s výsledkem se smířit nehodlám. Ještě mě zaráží, že každá klinika si razí své, někdo říká válečkovat zatvrdlá místa, někdo nikoliv... děkuji za zodpovězení dotazů

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 1. 12. 2020
Dobrý den,
souhlasím s kolegyní. Musíte být trpělivá, konečný výsledek je možné hodnotit až po půl roce. Nutné dodržovat pooperační režim, který doporučil Váš lékař.

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
Klinika YES VISAGE

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi