Slezská nemocnice - Kožní oddělení

Slezská nemocnice - Kožní oddělení

Žádné recenze
Ohodnotit
Olomoucká 470/86, Opava, Moravskoslezský kraj
Slezská nemocnice - Kožní oddělení
Slezská nemocnice - Kožní oddělení
Žádné recenze

Informace

Kožní oddělení Slezské nemocnice v Opavě se skládá jak z ambulantní, tak z lůžkové části. V rámci léčby využívá toto pracoviště co nejširší spektrum léčebných metod.

Současnou primářkou oddělení je MUDr. Veronika Pallová, post vrchní sestry pak zastává Bc. Lenka Widhalmová.

Lůžková část

Lůžková část oddělení je určena pro pacienty, jejichž léčba vyžaduje hospitalizaci. Hospitalizaci předchází konzultace s kožním lékařem místní nemocnice.

Ambulantní část

Ambulantní trakt se skládá z několika pracovišť. Základ tvoří dermatologická ambulance se zaměřením na komplexní dermatologickou péči. Na tomto pracovišti probíhá diagnostika a léčba kožních chorob, jsou zde však také vyšetřována mateřská znaménka a je zde realizována také chirurgické léčba zarůstajících nehtů.

Venerologická ambulance

Činnost této ambulance se zaměřuje na diagnostiku a léčbu pohlavních chorob. Toto pracoviště se zaměřuje také na depistážní šetření za účelem zabránění šíření nemoci.

Fototerapie

Fototerapie, neboli světloléčba má na oddělení dlouholeté zastoupení. Tato speciální fyzikální léčba se využívá při léčbě různých kožních onemocnění. Fototerapie je zpravidla hrazena pojišťovnou, v některých případech je však možné absolvovat ošetření za úhradu. Součástí fototerapie je i využití speciálního přístroje s názvem Biostimul B550, který se využívá v kosmetické oblasti či k regeneraci kůže. Nutno zmínit, že ošetření tímto přístrojem není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění.

Slezská nemocnice v Opavě se zaměřuje na poskytování kvalitní a bezpečné zdravotní péče. Prioritou je zde spokojenost pacientů a úspěšnost léčby. Nemocnice dbá na citlivý a lidský přístup k pacientům. Kvalitu péče se snaží toto zařízení kontinuálně zvyšovat.

Do zařízení se bez problému dopravíte autem, vlakem, autobusem, ale i MHD. Z nádraží Opava-západ se k nemocnici dostanete pěšky zhruba za  minut či. Z centra vás sem pak doveze hned několik linek MHD – například trolejbusová linka 201, 204 či 204, případně také autobusová linka 217 či 221.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.