Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.

Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Zahradníkova 2/8, Brno, Jihomoravský kraj
Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.
Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.
Žádné recenze

Informace

MUDr. Pavel Fojta

MUDr. Petr Filkuka

Sdružení zdravotnických zařízení II Brno (zkratka SZZ II) je příspěvkovou organizací, kterou zřizuje statutární město Brno.

V současné době společnost provozuje hned několik zdravotnických zařízení. Jedná se o Polikliniku Zahradníkova, Dětské logopedické centrum, Dětské rehabilitační centrum či například Zařízení péče o dítě v dětské skupině.

Chirurgickou ambulanci pak naleznete v prostorách Polikliniky Zahradníkova a Polikliniky Žerotínovo náměstí.

Poliklinika Zahradníkova je místem, kde ordinuje MUDr. Jozef Toldy, MBA (privátní ambulance chirurgie – Chirurgie JT, s.r.o.). Jsou zde prováděny vyšetření břicha, dále také ošetření úrazů, ran či jiných defektů kůže, dále tak ošetření popálenin či odstranění kožních defektů a nádorů. Tento lékař nabízí po telefonické dohodě možnost ošetření imobilních pacientů v jejich domovech, stejně tak je možné i ošetření mimo ordinační dobu.

Tento lékař ordinuje každý všední den od 7:30 do 12:00, dále od 12:30 do 15:00.

Poliklinika Žerotínovo náměstí je pak místem ordinace MUDr. Karatíny Marťanové. Nutno zmínit, že se jedná o privátní ordinaci, která zde funguje již od roku 2015. Ve své ordinaci poskytuje léčebně-preventivní péči jak dětským pacientům (od 0 do 19 let věku), tak dospělým. Probíhá zde traumatologické léčba, dále také terapie poranění měkkých tkání (například léčba odřenin, různých typů ran, popálenin), zároveň jsou zde realizovány malé operační výkony (odstranění mateřských znamének či fibromů.

Tato lékařka ordinuje každý všední den od 7:30 do 15:30, v úterý dokonce do 16:30. Její ordinace se nachází v suterénu budovy polikliniky. Při výkonu své praxe spolupracuje s dalšími specialisty.

Poliklinika Zahradníkova nabízí péči hned v několika zdravotnických oborech. Kromě chirurgie zde najdeme například diabetologickou, interní či kožní ambulanci. Mimo to zde najdeme i alergologii, gynekologii či endokrinologii. Celkem zde najdeme 14 specializovaných ambulancí.

Podobné je to i s druhou poliklinikou – i ta nabízí celou škálu ambulancí.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky