Silesia Medical s.r.o. - Plastická a estetická chirurgie

Silesia Medical s.r.o. - Plastická a estetická chirurgie

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Havanská 6145/4a, Ostrava, Moravskoslezský kraj
Silesia Medical s.r.o. - Plastická a estetická chirurgie
Silesia Medical s.r.o. - Plastická a estetická chirurgie
(5 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Silesia Medical představuje kliniku, která zajišťuje komplexní péči o zdraví. Jedno z oddělení je také zaměřeno na estetickou a plastickou chirurgii. Je zde realizována široká škála činností, mezi které patří například modelace či zvětšování prsou, liposukce, plastika břicha či plastika nosu. Činnost oddělení však zahrnuje i tzv. labioplastiku, neboli korekci stydkých pysků, operace očních víček, korekci ušních boltců či vyhlazení vrásek.

Veškeré výkony jsou garantovány lékařem s atestací jak v oboru všeobecné, tak plastické chirurgie.

Plastika nosu

V zařízení jsou prováděny komplexní i limitované plastické úpravy nosu. Při komplexní úpravě je výkon zaměřen na nosní kosti a chrupavky, při limitované úpravě dochází ke korekci zejména v oblasti chrupavek.

Plastika v oblasti břicha

Tímto způsobem dochází k řešení tzv. převislého břicha. Během výkonu dochází ke zpevnění stěny břišní a zároveň i k odstranění nadbytku kůže.

Jak už bylo zmíněno, klinika Silesia Medical nabízí zdravotní péči hned v několika lékařských oborech. Mezi ně patří například interna, gynekologie, kožní lékařství či obezitologie.

Historie tohoto zařízení sahá až do roku 1992. Právě v tomto roce byla klinika založena s cílem poskytovat pacientům kvalitní a komplexní zdravotní péči. Prioritou zařízení je spokojenost pacientů, špičková péče a citlivý přístup. Činnost tohoto zařízení je zaměřena jak na dospělé, tak na dětské pacienty.

V současnosti má klinika hned několik poboček. Ty najdeme v Bohumíně, Ostravě a také v Chuchelné.

Zmínit musíme také příjemné prostředí, které je pro toto zařízení charakteristické. Zároveň jsou zde využívány nejmodernější přístroje a postupy. Mnoho zákroků probíhá v režimu jednodenní chirurgie – v těchto případech odchází pacient velmi krátkou dobu po výkonu do domácího léčení.

Zařízení nabízí svým klientům možnost objednání na konkrétní čas, ordinace navíc fungují od časných ranních hodin až do večera.

Klinika je smluvním partnerem hned několika zdravotních pojišŤoven, poskytovaná péče je tedy z velké části hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (5)

4.8
5 Recenzí · 100 % doporučuje
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (5)

Augmentace prsou na klinice Silesia

Dne 2.5.2018 jsem byla na augmentaci prsou na klinice Silesia Medical v Ostravě u pana primáře Bronislava Vřeského. Chtěla jsem malá prsa, ale při mých proporcích mi bylo panem Vřeským řečeno, že malé implantáty by na velké ploše vypadaly nehezky....

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.