Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Délka rekonvalescence po liposukci břicha, stehen a boků

misoci
15. 7. 2014 · Poslední odpověď: 21. 7. 2014

Dobry den, mám v plánu podstoupit Liposukci břicha, stehen a boků. Jsem ve věku 32 let, váha 65 kg a výška 178, pracuji jako modelka. Je pro me  proto velmi důležité vědet, zda po dvou týdnech odpočinku po odsátí tuku z uvedených partií, bude možné dál pracovat bez jakéhýchkoliv omezení a potíží. Předem děkuji za odpověd.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Miroslav Krejča Ph.D.
2 adresy v Praha (kraj) . 21. 7. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
nevím jak moc je Vaše povolání náročné, ale počítejte s otoky, které mohou být po dobu čtyř až šesti týdnů. Během prvních čtyř týdnů je také nutné nosit speciální kompresní prádlo. Po dvou týdnech je již možné prádlo sundávat dle potřeby, ale nesmíte zvedat nic těžkého. Rád bych pak vyzdvihl laserovou liposukci, při které Vám odstraníme nejen přebytečný tuk, ale také Vám přitáhneme kůži zpět k tělu, čili nedochází ke kožním převisům.

Více informací poskytneme na konzultaci, která je před zákrokem nezbytná. V případě zájmu kontaktujte naši recepci na tel. 739 777 778.

Příjemný zbytek dne,
prim. MUDr. Miroslav Krejča | Klinika Yes Visage
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 7. 2014
Pokud pracujete jako modelka, pak bych moc liposukci nedoporučoval a když ano, je nutno v době rekonvalescence nosit dlouho kompresivní návlek. Po svých více než dvacetiletých zkušenostech s liposukcí si troufám napsat, že nikdy operatér nemůže slíbit předem, že nebudete mít po výkonu ani drobné nerovnosti, které v určité fázi focení jsou na povrchu těla vnímnutelné. To trvá někdy dlouho, než se to vyrovná a někdy vůbec. Dále i barevné změny jsou někdy déle trvající. Muselo by se to vyšetřit, ale rozhodně bych při Vaší profesi nespěchal.
Zdraví MUDr. Tomášek
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Cena u liposukce vnitřních stehen a dalších partií

Anonymní
prazanda278115
11. 5. 2015 · Poslední odpověď: 12. 5. 2015

Dobrý den,

Chtěla bych Vás poprosit o orientační ceny za liposukci vnitřních stehen. Peníze mám už připravené, tak chci vědět, jestli to bude stačit. Kliniku mám předběžně vybranou a nechci si vybírat podle ceny. Potom Vás chci poprosit o Vaše nejbližší volné termíny, doporučení liposukce další partie podle fotek, která by se případně mohla provést najednou a kolik by to dohromady stálo. Uvažuji o bocích, zadních stehnech, nebo břicha v oblasti žaludku. Po liposukci vnitřních stehen se mi zúží stehna i zezadu?

A také se chci zeptat, jestli v mém případě bude pravděpodobná nutná hospitalizace. Je mi 22 let, nemám žádné zdravotní problémy, nekouřím. Po zákroku mohu domů odjet vlakem, autem a nebo je nutný odvoz?

Děkuji za Váš čas milí chirurgové, velmi si vážím Vašich odpovědí.

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
11. 5. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý večer,
na Vaše některé dotazy jsem již odpovídal, takže se asi budu opakovat. Proto již jen stručně.
Všechny lokality, o které máte zájem půjdou u Vás odsát v jedné době v lokální anestezii bez nutnosti hospitalizace. Narkózu při liposukci u Vaší postavy považuji za zcela zbytečnou. A pokud není ani zvláštní indikace k narkóze, tak i za škodlivou. Navíc během narkózy lze jen špatně polohovat klientku, tudíž se technicky špatně odsává, což může být důsledkem nedokonalého odsátí příp. vzniku pooperačních nerovností. Navíc nelze provést peroperační kontrolu odsátých oblastí. A to mi věřte v České rep. mám pravděpodobně s liposukcemi všemi metodami největší zkušenosti. Liposukce provádím od roku 1992, z toho tumescentní v lok. an. od roku 1995. Celkem mám za sebou přes 3000 úspěšných liposukcí v lok.an. + dalších přes cca 100 v narkóze. Tímto se nechci podbízet, toto je prostě fakt. Zabývám se totiž systematicky pouze liposukcemi.
Dále si myslím,že k exaktnímu vyšetření úplně stačí operační den. O plýtvání času a vytahování peněz z kapes klientek zbytečnými konzultacemi a kontrolami jsem již taktéž dříve psal. Zvláště v dnešní informační společnosti, kdy se na dálku již i operuje. Navíc jste během předešlých komunikací získala tolik informací, že více Vám nikdo při konzultaci asi již nesdělí a bude třeba jen tyto informace utřídit a upřesnit, a na to se hodí právě konzultace v operační den. A ne několik dnů či týdnu před zákrokem. Do operace totiž m
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Sprchování po liposukci

janinka340839
janinka340839
30. 8. 2019 · Poslední odpověď: 2. 9. 2019

Dobrý den 2 září jdu na tumencentni liposukce v oblasti trochameru lokální anestezii. Chci se zeptat na to kompresní prádlo za jak dlouho se můžu po zákroku vykoupat bez prádla? Prádlo pry bude mít mezi nohami otvor na curani jak se tedy nosi spodní prádlo? ? A můžu zhruba za 3 dny do práce uklízím ve firmě. A poslední dotaz jaké je vhodné cvičení a zda můžu užívat léky na odvodnění furon 40mg a zda můžu pít lymfatický caj? Děkuji ?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 2. 9. 2019
Dobrý den,
souhlasím s vyjádřením kolegů. Doporučuji se s dotazem v první řadě obrátit na Vašeho operatéra, který zná rozsah zákroku.

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2019
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2023
Liposukce
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 4. 2013
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 5. 2015
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 5. 2015
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 2. 2020
Laserová liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Body Lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi